מיון ברמבם (צילום: חדשות 2)
שפך חומצה כי סירבה להתחתן. ארכיון | צילום: חדשות 2

מקרה תקיפה חמור בנצרת: תושב העיר בן 50 נעצר בחשד ששפך חומצה על פניה של בת 15, דרך חלון חדרה, לאחר שסירבה להתחתן עם אחד מבני משפחתו. הנערה מאושפזת בבית החולים רמב"ם במצב קשה ויש חשש כי תאבד את הראייה לצמיתות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחקירת המשטרה עולה, כי בשעות הבוקר המוקדמות הגיע הגבר לביתה של הנערה ודפק על חלון חדרה. כשפתחה את החלון, הוא שפך עליה את החומצה וגרם לה לכוויות קשות בפלג גופה העליון, בעיקר בפנים. על פי החשד, התקיפה בוצעה בעקבות סירובה של הנערה להתחתן עם קרוב משפחתו של התוקף.

בתחילה אושפזה הנערה בבית החולים בנצרת, אולם מצבה הידרדר והיא הועברה לבית החולים רמב"ם בחיפה. מבית החולים נמסר כי היא מאושפזת במחלקת טיפול נמרץ ילדים, שם היא מורדת ומונשמת. מצבה קשה, אך יציב ויש סכנה כי היא תישאר עיוורת.

במשטרה ממשיכים לחקור את נסיבות המקרה, שאותו הגדירו כ"יוצא דופן בחומרתו". החשוד יובא בהמשך היום לבית משפט השלום בעיר לדיון בהארכת מעצרו.

עו"ד סעיד חדאד שמייצג את החשוד מטעם הסנגוריה הציבורית, סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "נפגשתי עם העצור שמכחיש את המיוחס לו וטוען שמעלילים עליו על לא עוול בכפו. הוא עומד על כך שאין לו קשר לאירוע ושאין לו סיבה לפגוע במתלוננת. היא קרובת משפחתו ולא ברור לו איך שמו שורבב לפרשה. הוא טוען כי בזמן המקרה היה בביתו עם בני המשפחה ויצא החוצה למשמע צעקות בשכונה".