אילוסטרציה
תלונה נוספת הוגשה | צילום: חדשות 2

גם היום (ד') נמשכה חקירת המשטרה בפרשת התעללות בבית החולים אלישע בחיפה. בשעות הבוקר נחקרו מספר אנשי צוות נוספים. חלק מהם גם עוכבו לתחנה ושוחררו לאחר מכן. גורם במשטרה אישר את הדברים ואמר בשיחה עם חדשות 2 Online כי "החקירה תימשך גם מחר, וגם מחר נזמין אנשים מהצוות לחקירה". במקביל, הגישה אשתו של אחד המטופלים תלונה במשטרה נגד אנשי הצוות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחר בשעות הבוקר יובאו לדיון בהארכת מעצרם ארבעת המטפלים שתועדו במצלמה נסרת כשהם מתעללים, לכאורה, בצעירה בת 23. המטפל הוותיק שנעצר בתחילת השבוע יובא להארכת מעצר שנייה יחד עם מנהל המחלקה, ויקטור ימפולסקי, שמעצרו הוארך אתמול עד ליום חמישי.

תלונה חמישית הוגשה למשטרה

פרקליטו של ימפולסקי התייחס גם לטענות המשפחות על סימנים כחולים שהופיעו על מספר חולים: "יש לקחת בחשבון שהם מושפעים מתרופות מדללי דם, כי הם ללא הכרה. הם נבדקים בצורה שוטפת על ידי רופאים שלא העלו חשד בשום שלב שזה כתוצאה מהתנהלות אלימה".

היום בבוקר הגישה אשתו של אחד המטופלים במחלקה לפגועי ראש תלונה במשטרה, ובכך עלה מספר התלונות שהוגשו מאז חשיפת הסיפור לחמש. המתלוננת סיפרה לחדשות 2: "היום החלטתי להגיש תלונה במשטרה, פניתי למשטרת חיפה והגשתי תלונה. הסיפור הזה מאוד קשה, ואני מקווה שבקרוב הוא הסתיים. הבנתי שיש משפחות שהחליטו להוציא את קרובי משפחתם המטופלים במחלקה מבית החולים, ואני גם שוקלת את הצעד הזה". לדבריה, לפני שלושה ימים הבחינה בחבלות על גופו של בעלה.