כוחות משטרה בחוף הים. צילום ארכיון
כוחות משטרה בחוף הים. צילום ארכיון | צילום: חדשות 2

תושב ראשון לציון, בשנות ה-40 לחייו, התייצב בסוף השבוע בתחנת המשטרה בעיר ואמר לשוטרים: הרגתי אדם במכות בחוף הים. האיש נעצר, נחקר ושיחזר את האירוע – אבל גופת הנרצח טרם נמצאה.

השוטרים בתחנת ראשון לציון הופתעו בסוף השבוע כשאדם גדול מימדים, תושב העיר, נכנס לתחנה ואמר כי רצח אדם שאינו מכיר. "אתמול הייתי בחוף הים", סיפר החשוד, "ואדם שהיה שם התחיל לריב איתי. בקטטה שהתפתחה הרבצתי לו עד שהבנתי שהוא מת". 

השוטרים התקשו להאמין לגרסתו של החשוד, משום שלא התקבל שום דיווח על גופה וגם לא על נעדר, אולם הוא הציג בפניהם את סימני החבלות שנגרמו לו במהלך האירוע. יתרה מזאת, בדיקה פסיכיאטרית ראשונית קבעה כי האיש שפוי.

נמצאו כתמי דם - אבל לא גופה

החשוד נלקח לזירת הרצח בחוף הים, שם הוא שיחזר בפני החוקרים את השתלשלות האירועים שהובילה לרצח. גם עדי ראייה שהיו במקום אישרו את גרסתו של החשוד. כוחות גדולים של משטרה התפרסו בחוף בניסיון לאתר את גופת הנרצח, והצליחו למצוא כתמי דם – אך גופה טרם נמצאה.

אמש הובא החשוד לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון. השופט קבע כי יש חשד ממשי כי הודאתו של החשוד ברצח היא אמיתית, והאריך את מעצרו ב-5 ימים. המשטרה ממשיכה בחקירת האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק