פרסום ראשון: ביום שישי הקרוב צפויים להיות מוגשים כתבי אישום נגד ה האחים סודמי בגין רצח לאון קלנטרוב ז"ל בן השבע. השניים יואשמו מלבד ברצח, גם בשמונה מעשים מגונים בילדים אחרים. מעצרם של השניים הוארך היום בארבעה ימים נוספים.

בבדיקת גופתו של לאון הקטן, נמצאו מתחת לציפורניו רקמות, שעל פי בדיקת DNA שייכות לאחד מהאחים סודמי. במשטרה מעריכים כי הדבר מעיד על מאבק בין הילד לתוקפיו לפני הרצח.

כתב האישום נגד השניים יתבסס על דגימות דנ"א שמצאו החוקרים, אך מכיוון שלאחים התאומים קוד גנטי זהה אי אפשר לקבוע בוודאות מי מהם ביצע את המעשה. לפני כשבוע הובלו שני החשודים לזירה, שם שחזרו את ליל הרצח.

עם הסרת צו איסור הפרסום על הפרשה שיבח מפקד מחוז דרום ניצב יוחנן דנינו את המקצועיות, היסודיות והרגישות של שוטרי ימ"ר לכיש בניהול החקירה. עוד ציין דנינו כי איסוף הראיות סייעו לקשור את החשודים לעבירת הרצח ומעשים מגונים בקטינים נוספים.

שרידי זרע על גופת הילד

בשבוע שעבר, במהלך דיון על הארכת מעצרם, התברר כי על גופתו של לאון ז"ל נמצאו שרידי זרע של אחד האחים. במשטרה הסבירו כי השאלה של מי הזרע שנמצא על הגופה אינה רלוונטית להליך המשפטי, שכן לטענתה השניים ביצעו את המעשים המיוחסים להם ביחד.

"מאחר ומדובר בתאומים זהים, בדיקת DNA תיתן את אותו הפרופיל הגנטי", אמר נציג המשטרה בדיון. "חומר החקירה מצביע על שני החשודים כמבצעים בצוותא הן את עניין הרצח, והן את המעשים המגונים".

עם זאת, אמר פרקליטם של השניים, עו"ד ירון פורר, כי בניגוד לדעת המשטרה מדובר בשאלה דרמטית וכי לא ניתן בנסיבות האלה לייחס לשני האחים רצח.

רצח הילד לאון קלנטרוב - סיקור מיוחד:

המשטרה: האחים סודמי ביצעו את הרצח יחד

אביו של הילד שנרצח: "אמרנו לילד לא ללכת אליהם בשום אופן"

דוח הנתיחה של בן ה-7 מגלה: לאון לא נאנס לפני שנחנק למוות

האם ביה"ס ידע על מעשי "האחים הפדופילים" ולא דיווח?

מנהלת ביה"ס מכחישה: לא היו תלונות נגד "האחים הפדופילים"