זירת התאונה בנתניה
זירת התאונה בנתניה | צילום: אסף ברזינגר, יחידת צילום מד"א

בעוד המצוד אחרי שושן ברבי, החשוד המרכזי במעשה - נמשך, טוענים חוקרי המשטרה האמונים על תיק תאונת ה"פגע וברח" שאירעה בנתניה בליל שבת ובה נהרגו שלוש בנות משפחה אחת, כי הצליחו לשרטט את המסלול הקטלני שעבר בשעות שקדמו לאירוע הקטלני - כך מפרסם הבוקר "ידיעות אחרונות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מפרטים חדשים שהתגלו בחקירת האירוע, טוענים במשטרה כי ברבי הגיע ביום שישי בשעה 18:00 למועדון "טריו בר", הממוקם באזור התעשייה שבנתניה - ושם, כך על פי החשד, שתה אלכוהול בכמויות גדולות. בתוך כך, פשטו אתמול השוטרים על המקום והוציאו לו צו סגירה - מפני שטענו כי פעל ללא רישיון מסודר. גורם במשטרה הסביר: "יש לנו ראיות הקושרות את ברבי לשתייה לשוכרה במועדון כמה שעות לפני התאונה".

עד ראייה: "שני אנשים יצאו מהרכב, אספו שקיות ותיקים - וברחו"

לאחר מכן, כך מפרטי החקירה, יצא ברבי מהמועדון יחד עם אדם נוסף, ונכנס למכוניתו, נהג במהירות מופרזת, הגיע בשעה 19:40 למעבר חציה ברחוב בן-צבי שבעיר - ודרס למוות את שלוש בנות המשפחה. תומר נעים, תושב נתניה שהיה עד ראייה לאירוע, סיפר אמש: "ראיתי את התאונה וראיתי את המכונית ממשיכה עוד כמה עשרות מטרים - ונעצרת. לאחר מכן יצאו מתוכה שני אנשים, אספו מהר כמה שקיות ותיקים וברחו משם".

סמוך לשעה 20:00, על פי החשד, הגיע ברבי לביתו של יוחאי גליקסון, העובד עמו בשוק - ואיים עליו ללכת ולהסגיר עצמו במקומו. "ברבי התקשר אליי פעמיים, אבל לא עניתי לו", ציינה אשתו של גליקסון. "הוא הגיע לבניין שלנו, עם אדם נוסף והם צעקו ליוחאי שיירד לרחוב. זיהיתי את הקול שלו. אי אפשר לטעות בו", הדגישה והוסיפה: "יוחאי פחד משושן, ולכן בהתחלה לקח את התיק עליו".

אך כאן, על פי פרטי החקירה, לא הסתיים ערב הפורענות של ברבי. החוקרים חושדים כי מיד לאחר שדרש מגליקסון להסגיר עצמו במקומו, הגיע החשוד לביתו הממוקם בשכונת אזורים שבעיר. "סמוך לשעה 20:15 הוא הגיע לשם והתקשר בבהלה לאשתו, אמר לה שתרד במהירות למטה ושיש בלאגן גדול", ציין גורם בכיר המעורב בחקירה, והוסיף: "אחרי שהיא ירדה היא עוד חזרה הבייתה לכמה דקות, ואז שניהם נמלטו מהמקום בג'יפ שלה".

יצויין, כי אשתו של ברבי נמצאת בחודש התשיעי להריונה, ובמשטרה מקווים כי בקרוב תיאלץ לעזוב את מקום מסתורם ולהיחשף.

במשטרה מעריכים כי בניגוד לדורסיה של לי זיתוני, שנמלטו מהארץ מיד לאחר הדריסה, שושן ברבי עדיין נמצא בתחומי ישראל. עם זאת, לוקחים החוקרים את האפשרות שהוא יעשה כל מאמץ על מנת להימלט כי הוא צפוי לעונש כבד בין אם יסגיר את עצמו או שיבחר להמשיך ולהסתתר מחשש מהעונש הכבד שיוטל עליו.