גבר בן 28 נפצע בשעות אחר באורח קשה ברחוב בן גוריון ברחובות, לאחר שנורה על ידי אלמוני ברחוב בן גוריון בעיר. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע והחשד הראשוני הוא כי מדובר בניסיון חיסול.

עוברי אורח הבחינו בגבר מוטל ומדמם על הרצפה סמוך לשעה 16:40 והזעיקו למקום אמבולנסים של מד"א וניידות משטרה. צוות מד"א שהגיע למקום העניק לפצוע סיוע ראשוני ופינה אותו לקבלת טיפול בבית החולים קפלן בעיר. דקות אחדות לפני הירי עוד הספיק לחלק הזמנות לחתונתו, שהייתה אמורה להיערך בסוף החודש.

במשטרת רחובות פתחו בחקירה ראשונית של האירוע והחשד, כאמור, הוא כי מדובר בניסיון חיסול. מפקד תחנת רחובות אושר דגן סיפר לחדשות 2 באינטרנט, כי נמצאו בשטח תרמילי נשק רבים, וכי הפצוע מוכר למשטרה מתחום עבירות הסמים והרכוש. עדיין לא נעצרו חשודים במעשה.

רצח רודף רצח

לפני כשלושה שבועות נמצא גבר בן 39 נמצא סמוך לשעה 23:00 ברחוב צה"ל ברמלה, כשהוא ירוי. צוות מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו לאחר מאמצי החייאה. את מד"א והמשטרה הזעיקו אזרחים, שהבחינו בגופת הגבר, תושב העיר המוכר למשטרה.

באותו היום נורה למוות, בשעת צהריים, רוכב אופנוע בן 23 ברחוב שבטי ישראל שביפו. צוות מד"א הוזעק למקום, אך אנשיו נאלצו לקבוע את מותו של האיש גם במקרה זה. כוחות משטרה גדולים הגיעו לזירת האירוע ופתחו בחקירת נסיבותיו

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק