דקירת נער בפארק הזיכרון בראשון לציון
ראשל"צ. צעיר פצוע אנוש באירוע דקירה (אילוסטרציה) | צילום: חדשות 2

האלימות ברחבי הארץ ממשיכה וגואה: הערב הותר לפרסום שמו של הצעיר שנדקר למוות במהלך קטטה בראשון לציון. הנרצח הוא תושב העיר, אור חן, לוחם גולני בן 20.

צוות של מד"א שהוזנק למרכז העיר בראשון לציון פינה את הצעיר, במצב אנוש לבית החולים אסף הרופא, אך כעבור מספר שעות מת מפצעיו. המשטרה עצרה ארבעה חשודים במעורבות באירוע.

חשד לרצח בלקיה

המקרה השני אירע לפנות בוקר. סמוך לשעה 05:30 הובא צעיר מהיישוב לקיה כשהוא מחוסר הכרה לתחנת המשטרה המקומית. צוות של מד"א פינה את הצעיר לבית החולים סורוקה, שם נקבע מותו. כוחות ממשטרת העיירות ומרחב הנגב חוקרים את נסיבות האירוע.

אתמול: שבר על אשתו בקבוק

בקבוק שבור על הרצפה
התרגז על אשתו והכה בה עם בקבוק | צילום: AP

אתמול נעצר תושב תל אביב בחשד שתקף את אשתו ושבר על ראשה בקבוק בעת שבילתה בפאב. האישה נחתכה בראשה ובפניה, ופונתה מהמקום במצב בינוני. הבעל נכנס לפאב, ככל הנראה כשהוא כבר שיכור, והבחין באשתו מדברת עם גבר אחר. תוך שניות פרץ בין השניים ויכוח, והבעל, על פי החשד, הניף בקבוק שתייה וחבט באמצעותו בראשה של אשתו. היא פונתה לבית החולים איכילוב.

באותו הלילה, בדרום תל אביב, עבר גבר סמוך למועדון שבו מבלים פליטים סודנים. על פי החשד הוא הותקף על ידי שלושה מהם, שגם שדדו ממנו כסף וחפצי ערך שונים. בסריקות שבוצעו על ידי המשטרה אותרו שני חשודים שברשותם נתפס חלק מהרכוש הגנוב.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק