שודדים אמיצים במיוחד: ארבעה רעולי פנים פרצו לפנות בוקר סמוך לשעה 5:00 לדירתו של איש העסקים ראובן גבריאלי, דודה של חברת הכנסת לשעבר ענבל גבריאלי, ברחוב לסל שבחולון. בני הזוג גבריאלי לא נפגעו במהלך השוד.

מהחקירה הראשונית במשטרה עולה כי ארבעה רעולי פנים התפרצו הלילה לדירתו של גבריאלי בזמן שישן, איימו עליו ועל אשתו בסכין ושדדו את מכשיר הטלפון הסלולרי של גבריאלי ותכשיטים בעלי ערך רב שהיו בדירה. מרחב איילון פתח בחקירת נסיבות השוד.

בשלב זה עדיין לא ברור האם ארבעת השודדים תכננו לפרוץ לביתו של גבריאלי ואכן ידעו כי מדובר בביתו, או שמא הופתעו לגלות את גבריאלי ואשתו בבית.

בחודש דצמבר הגישה פרקליטות מחוז תל אביב לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה כתב אישום נגד ראובן גבריאלי, אחיו עזרא (שוני) ונגד מאיר אברג'יל בפרשת "אינטרנט קפה". משפטו של גבריאלי עדיין מתנהל.

על פי כתב האישום, ניהלו השלושה במשך שנתיים יחד עם שישה נאשמים נוספים רשת הימורים אינטרנטית בלתי חוקית בישראל, שמנתה כ-100 בתי קזינו וגלגלה מיליוני שקלים. בין סעיפי האישום המיוחסים להם: גניבה, הלבנת הון, ארגון ועריכת משחקים אסורים, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות והפרת אמונים בתאגיד.