חקירת הרצח בברנוער מתנהלת בימים האחרונים ביתר שאת, כשביחידה המרכזית של מחוז תל אביב מתמקדים בעיקר בחשוד המרכזי - חגי פליסיאן. אחרי אלפי העדים שישבו בחדר החקירות לאורך ארבע השנים האחרונות, הוזמנו לשם גם אביו של פליסיאן ובת זוגו, במטרה לנסות ולדלות עוד פרטים אודות החשוד במעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

היום (ד') פשטו החוקרים על ביתו של אביו של פליסיאן ואספו ממנו את כל הטלפונים הסלולריים - בתקווה לקשור בינם לבין ליל הרצח, אחד באוגוסט 2009. במקביל, תושאלו האב ובת זוגו לגבי סיבת עריקתו של הבן מצה"ל בבוקר שלאחר האירוע המחריד.

בעוד שחגי עצמו מסר בחקירתו כי סיבת עריקתו הייתה "מצב כלכלי קשה", ציינו בני הזוג פליסיאן כי הסיבה לעזיבתו את שורות הצבא הייתה "בגלל סכסוך עם מפקדו".

בינתיים, מנסים חוקרי המשטרה לקשור בין הטלפונים שנמצאו בביתו של פליסיאן האב ולבצע איכון לליל הרצח בתקווה להביא ראיות נוספות להימצאותו של חגי בברנוער באותו ערב נורא.

אין תמונה
"הכל היה שקט עד עכשיו". פליסיאן

הראיה המפלילה: הקלטה של החשוד

ארבע שנים לאחר הרצח המזעזע בבר נוער, החליטה המשטרה לעבור לחקירה גלויה בתיק - בעקבות ראייה מרכזית אחת: הקלטה ובה נשמע קולו של פליסיאן כשהוא מדבר על אירועי אותו הלילה עם עד המדינה בפרשה. "דיברתי עם קרוב משפחתי בנוגע לבר ז' הזה", אמר פליסיאן. "הכל היה שקט עד עכשיו - שיישאר ככה שקט".

בהמשך, דיבר החשוד המרכזי בירי באופן מפורש על מקום המפגש לנוער הגאה, ואמר: "עשינו עבודה נקייה בבר נוער. עברו מאז ארבע שנים ושיישאר כך. אתה לא יודע מה עבר עלינו בארבע השנים האלה". בתגובה, ענה לו עד המדינה כי "כולם מעורבים בסיפור הזה ואני לחוץ". פליסיאן השיב: "גם אני לחוץ".