בפעם הראשונה, נחשפת הדירה בדרום ת"א שבה על פי החשד הפך שי ארביב נערות בנות 15 לשפחות מין, ודרש מהן לקיים יחסי מין ויחסי סאדו-מאזו עם גברים שהיו מגיעים לדירה.

הזוהמה ניכרת מכל עבר, וכאשר נכנסים לדירה קשה שלא להבחין בחדר האמבטיה המיושן ומהריח החריף שעולה מחדר השירותים. בנוסף, נמצאו במקומות שונים אביזרים ששימשו את הבנות לשירותי הזנות והסאדו-מאזו שהעניקו: חגורות עור, פיאות, תלבושות ואזיקים. אחד הממצאים המחרידים שהתגלו בדירה הייתה מחברת שבה היו סיכומים משיעור בבית ספר, מה שמלמד על גילן של הנערות.

הרבה אלכוהול, הרבה סמים

שי ארביב, חשוד כסרסור (צילום: חדשות 2)
על פי החשד פעל ממחשב שכנתו | צילום: חדשות 2

אחד הנערים שהתגורר בדירה ואולץ לטענתו לקיים יחסי מין עם גברים, סיפר על הדרכים בהן פיתה ארביב את הבנות להגיע לדירה. "יש לי דירה מדהימה, תוכלו להישאר לישון אצלי", הוא אמר לבנות. הנער סיפר כי בדירה היו תמיד כמויות גדולות של סמים ואלכוהול. "הסניפו בדירה חגיגת, היו כאן הרבה אקסטות, חשיש וגראס", סיפר הנער, "היו גם ניירות גלגול, קונדומים, ושני בקבוקי וודקה, שרק הנערות שתו מהן".

נערה שקיבלה את עצת המשטרה והתלוננה נגד ארביב התייחסה למקרה ואמרה כי היא מרגישה מנוצלת. "אני עצובה, כועסת ובעיקר מאוכזבת. מעצמי ומהסביבה". הנער שאף הוא התלונן על מעשיו של ארביב קרא לכל הנערים והנערות שנוצלו להתלונן במשטרה. "אני לא שופט, אני חושב שמגיע לבן אדם הזה, לחשוב טוב על מה שהוא עשה", סיכם הנער.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק