נער בן 14 נעצר על ידי בלשי מחלק הנוער של משטרת צפון ת"א לאחר שנמצא בין חפציו חומר החשוד כחשיש. בחקירתו סיפר: "לקחתי אותם מאמא".

בשעות הצהריים עצרו הבלשים את הצעיר לאחר שעורר את חשדם. במהלך חיפוש שערכו בחפציו גילו השוטרים כי הוא מחזיק בחשיש. הנער סיפר כי לקח את הסם האסור מאמו בת ה-45 ללא רשותה או ידיעתה. "זו לא הפעם הראשונה שאני עושה את זה", הוסיף החשוד.

בחיפוש בדירת המשפחה בת"א נתפסו 10 גרם של חשיש בתוך אחד מארונות הבגדים. בחקירתם קשרו עצמם הבן והאם למעשים המיוחסים להם.

בן 16עישן סמים עם אמא

יד מחזיקה ג'וינט (חדשות 2) (צילום: חדשות 2)
בן יקר, מה תרצה ליום הולדת? האם ג'וינט? | צילום: חדשות 2

בחודש פברואר האחרון עצר מחלק הנוער של משטרת ראש העין אישה חרדית מאלעד, בת 40 ואם לשבעה ילדים, בחשד שעשנה סמים עם בנה, קטין בן 16. מחקירת המשטרה עלה כי שאר ילדיה של האישה לא היו מעורבים בפרשה. האירוע התגלה כחלק מחקירה נרחבת לאיתור משתמשים בסמים ביישוב. בחקירתה, הודתה האם כי עשנה סמים עם בנה.

תשעה נערים חרדים בגילאי 16-17 מהיישוב אלעד ושלושה בגירים, בהם האם, נעצרו לאחר שבביתם נמצא חומר החשוד כסם מסוג חשיש, ותחמושת רבה מסוגים שונים. הקטינים שוחררו מהמעצר בתנאים מגבילים.

"כולם הודו בשימוש בסמים. הם אמרו שהם מדי פעם מעשנים חשיש", סיפר לחדשות 2 באינטרנט פקד ירון גיצנבורג, קצין המודיעין של משטרת ראש העין. בחקירתו של אחד הנערים קשר עצמו הקטין אף לגניבת מספר אופנועים ביישוב.

כחלק מהתפתחות החקירה, עצרו השוטרים גם את אמו של אחד הקטינים, תושבת אלעד בת 40, לאחר שעלה כי היא השתמשה בסם יחד עם בנה. בחקירתה סיפרה האם כי מי שסיפק לקטינים ולה את הסמים היה תושב היישוב, בן 33, אשר הודה במעשים בחקירתו. כמו כן, עלה בחקירתו של תושב היישוב כי הסמים סופקו לו על ידי תושב כפר קאסם והוא מכר אותם לקטינים.