זירת רצח. ארכיון
נרצח בדירתו. אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

חשד לרצח באשקלון: בדירת מגורים בעיר נמצאה גופת גבר כבן 60 ועליה סימני אלימות. פלסטיני בשנות ה-20 לחייו נעצר בחשד לביצוע המעשה. נסיבות האירוע עדיין אינן ברורות, וכמה כיווני חקירה נבדקים על ידי המשטרה.

השכנים ששמעו זעקות עולות מהדירה ברחוב השונית באשקלון, הזעיקו סמוך לשעה אחת בלילה כוחות מגן דוד אדום למקום. הצוות מצא במקום גבר בשנות ה-60 לחייו מוטל בדירה כשהוא כבר ללא רוח חיים, רופא של מד"א קבע את מותו. בעקבות עדותיהם של השכנים בדבר אדם שנראה יוצא מהדירה זמן קצר לאחר שנשמעו הצעקות, עצרה משטרת אשקלון צעיר בן 20, תושב יהודה ושומרון השוהה באופן בלתי חוקי בישראל, בחשד שרצח את הגבר.

מממצאים ראשוניים עולה כי על פלג גופו העליון של הגבר נמצאו סימני אלימות ודקירות. כוחות של משטרת אשקלון הגיעו לזירה ופתחו בחקירת האירוע, במקביל למעצר החשוד במעשה, והוא הועבר לחקירה בתחנת המשטרה בעיר.

החשוד הכחיש כל קשר למעורבות ברצח, אך במשטרה יודעים על היכרות מוקדמת בינו לבין הנרצח. החקירה נבדקת במספר מישורים, האחד הוא סכסוך בין השניים ואילו השני הוא שוד שהתפתח לרצח. הנרצח הינו גרוש ואב לארבעה ילדים, אשר התגורר במשך זמן רב לבדו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק