האם מישהו מעוניין במותו של דרור אלפרון? שבוע בלבד לאחר ששוחרר מהכלא למעצר בית, בנו הבכור של העבריין יעקב אלפרון נפצע באורח בינוני בתאונת דרכים סמוך לנתניה. "זו הייתה תאונת פגע וברח", סיפר אלפרון הצעיר לרופאים בבית החולים, אולם המשטרה בשלב זה מטילה ספק בדבריו.

בשעות הצהריים הוזעק צוות מד"א לכניסה ליישוב אודים, בעקבות דיווח על אופנוע שהתנגש בעמוד. אמבולנס פינה את הפצוע, שהתברר כדרור אלפרון, למחלקת הטראומה בבית החולים לניאדו בעיר לקבלת טיפול רפואי, כשמצבו מוגדר בינוני והוא סובל מפגיעה באזור הבטן.

לרופאים סיפר אלפרון כי מישהו התנגש בו בעת הנסיעה ולאחר מכן נמלט מהמקום. כתוצאה מהפגיעה התרסק האופנוע שלו לחלוטין. במשטרת מרחב שרון טוענים כי לאחר תחקור עדי הראייה לתאונה, נראה כי הייתה זו "תאונה עצמית" - ללא מעורבות כלי רכב אחרים בתאונה. חוקרי מרחב שרון ממשיכים לחקור את נסיבות האירוע ובמסגרת זו יתוחקר גם אלפרון עצמו, לאחר שיתאושש מפציעתו.

אמו של דרור, אהובה אלפרון, סיפרה לחדשות 2 באינטרנט כי דרור "פתח את היום כשחוקרי המשטרה התדפקו על דלתו ומסרו לו שלא מסר הצהרת הון. כל היום הוא הסתובב במועקה כבדה, ועכשיו זה מה שקרה". אלפרון האם הוסיפה בכאב: "הוא בן 21 בלבד, איזה הון כבר יש לו".

רק לפני שבוע: שוחרר למעצר בית

זירת התאונה בה לקח חלק דרור אלפרון (צילום: עדן בן עמי דוברות מרחב שרון)
דרור אלפרון על רקע זירת התאונה, היום | צילום: עדן בן עמי דוברות מרחב שרון

דרור אלפרון הוא בנו הבכור של העבריין יעקב אלפרון, מבכירי משפחות הפשע בישראל שחוסל לפני יותר משנה באמצעות מטען חבלה שהוצמד למכוניתו. אלפרון הצעיר סיים לפני כ-4 חודשים לרצות עונש מאסר שהוטל עליו לאחר שהורשע בסחיטה באיומים, אולם לאחר ששוחרר שמו נקשר שוב בפרשה פלילית.

אלפרון נעצר יחד עם קרובי משפחתו נסים ואריה אלפרון, וכן אדם נוסף, בחשד שהיו מעורבים בקטטה אלימה בבית העלמין בדימונה במטרה לגבות חובות. במכוניתם של בני המשפחה נמצאו כלי משחית רבים ובהם גרזן ונונצ'קו.

לפני כשבוע החליט שופט בית המשפט העליון אשר גרוניס לשחרר ממעצר את בני משפחת אלפרון החשודים במעורבות בקטטה האלימה בבית העלמין בדימונה. האחים אריה וניסים והאחיין דרור אלפרון, יחד עם החשוד נוסף בשם אייל גידו מואשמים בתקיפה בנסיבות מחמירות, סחיטה באיומים, החזקת נשק ובניסיון פציעה. "אין ראיות מספקות להשאירם במעצר עד תום ההליכים", הסביר השופט את החלטתו.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

הווידאופדיה: יעקב אלפרון