מחר בבוקר תצא מרגלית צנעני מכלא נווה תרצה לבית המשפט, שם תבקש המשטרה להאריך שוב את תקופת מעצרה. עוד לפני כן, בדיון אחר שנערך היום אודות ערעור שהגישו שני חשודים בפרשה, מיכאל חזן ועופר עמר, אנשיו של איש העולם התחתון עמיר מולנר - סיפק נציג המשטרה אמירה שייתכן שיש בה יכולת להעיד על החשדות המיוחסים למרגול.

ניצב-משנה אלון גרוסמן אמר בבית המשפט כי "מרגלית צנעני מגבירה את הלהבות על פי הצורך, מעדכנת את אותם עבריינים בכירים שאותם היא מכירה. היא אף קוראת להם חברים", אמר - והסביר כי "רק מעצרם של החשודים מנע את ה'שריפה', את הלהבות שאותן הגברת צנעני הבעירה".

במילים אחרות, לפי קצין המשטרה - בוצע מעצרם של שני העבריינים בדקה ה-90, לפני שפגעו בפועל באמרגנהּ של מרגול, אסף אטדגי. מאז סוף השבוע משמיעים החוקרים לצנעני הקלטות של שיחות שניהלה ושנאספו בהאזנות סתר עם אטדגי ועם שני העבריינים – בעיקר עם מיכאל חזן, שנחשב לאחד מבכירי חייליו של מולנר.

בהקשר זה, ראוי לשים לב היטב לתמונות מהחתונה שנערכה בשבוע שעבר – אחרי שצנעני כבר נעצרה. על רקע הופעתו של הזמר עומר אדם נראה העבריין בן כהן, האיש שמזוהה יותר מכל עם עמיר מולנר, כשהוא משוחח עם אסף אטדגי ומבהיר לו מי בעיניו הוא קורבן הסחיטה האמיתי בפרשה.

"אותי אל תאהב, תאהב אותה!"

"אתה אטדגי, אה? בוא רגע, בוא", אמר כהן לאמרגן של כוכבת הזמר המזרחי. הוא לקח אותו למקום שבו נאספו כמה מחבריו ואמר להם: "הנה חבר של מרגול. מסכנה. חיים שלנו! הכל טוב?". האמרגן, שנראה מעט מבוהל, השיב לו: "בעזרת השם, הכל בסדר. בעזרת השם ובישועתו". כהן הדגיש באוזניו: "(אנחנו) אוהבים אותה!". אטדגי, שנראה מנסה להיחלץ מהסיטואציה, אמר: "גם אני אוהב אותה" – וזכה לתגובה מצד כהן: "אותי אל תאהב, תאהב אותה!". האמרגן השיב לו: "אני מת עליה. היא כמו אמא שלי".

חוקרי המשטרה טענו היום בבית המשפט שהחקירה, בכללותה, מבססת ואפילו מחזקת את החשדות לפחות נגד מקצת החשודים. קצין המשטרה דיבר במושגים של כתבי אישום ומעצרים עד תום ההליכים, אבל צריך לזכור שבסופו של דבר – כל הדברים, אם אכן קרו, לא הסתיימו במעשים. זהו אולי מזלם הגדול של החשודים, ובעיקר של מרגול.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

.