מעצר, אילוסטרציה (צילום: ShutterStock)
אזיקים - אילוסטרציה | צילום: ShutterStock

מעצרו של אביב אבוטבול, בנו של העבריין צ'רלי אבוטבול הוארך היום בצהריים בחמישה ימים. במסגרת המאבק של המשטרה במשפחות הפשע בנתניה עצרו חוקרי היאחב"ל את אבוטבול אמש בדירתו בעיר. במהלך חיפוש בביתו מצאו החוקרים אקדח מאולתר עם כדור בקנה ומשתיק קול.

"אלמלא היה מדובר באביב אבוטבול, לא היינו מגיעים לכן היום", אמר סניגורו עו"ד דוד יפתח שהכחיש את החשדות המיוחסים למרשו וטענה כי הנשק שנמצא אינו שייך לו.

אבוטבול שוהה כעת במעצר בית עד תום ההליכים בגין תיק נוסף שמתנהל נגדו על עבירות דומות. לפני כחודשיים עצרה המשטרה את אבוטבול לאחר שבחניון הבניין בו הוא גר נמצאו שני אקדחים ורימון בתוך ארון כיבוי אש. לאחר כחודש מעצר החליט בית המשפט לשחררו ממעצר בית בשל חולשת הראיות נגדו.

המשטרה תבקש בצהריים מבית המשפט השלום בפתח תקווה להאריך את מעצרו.

יוזכר כי לפני כשלושה חודשים נעצר אבוטבול בחשד למעורבות בדקירת ציון רובין, אחיה של רעות רובין, מי שהייתה חברתו לחיים של פרנסואה אבוטבול. רובין היא עדת המדינה בפרשת רצח הנער רענן לוי במועדון בשפיים.

עיר ללא הפסקה

ביום שלישי האחרון חוסל בלב נתניה נתי אוחיון, תושב העיר בן 27, ביריות בזמן שנהג ברכבו. אוחיון, המוכר למשטרה, נשוי לשירלי אבוטבול, אחותו של פרנסואה ובתו של פליקס אבוטבול, ראש משפחת הפשע.

מריבה פרצה במקום בין בני משפחת אבוטבול ובמשטרה עדיין מנסים לקבוע בוודאות האם החיסול בוצע בשל סכסוך פנימי או בעקבות סכסוך עם המשפחה היריבה בעיר - משפחת שירזי.