פחות מחודשיים לאחר חטיפתם ורציחתם של שלושת הנערים, נפתלי פרנקל, אייל יפרח וגיל-עד שער זכרם לברכה, אירוע חמור נוסף בגדה המערבית: מכונית פרטית סטתה מדרכה בצומת גוש עציון ופגעה בנערה שהמתינה בטרמפיאדה. כלי הרכב נמלט מהמקום אך זמן קצר לאחר מכן הסגיר עצמו הנהג לידי כוחות הביטחון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע התרחש בשעות הצהריים (ו') כשמכונית מדגם סקודה שחורה הגיעה לכיכר בצומת שהיתה מלאה בצעירים שהמתינו לטרמפ כמדי יום. בתיעוד המקרה ממצלמות האבטחה שמוצבות במקום, נראית המכונית כשהיא סוטה ופוגעת בנערה בת 16 שהועפה לצד הדרך.

למרבה המזל הצעירה נפגעה באורח קל בלבד, היא פונתה על ידי צוותים רפואיים לבית החולים כשהיא סובלת מפגיעה בראשה. הצעירים שהמתינו בטרמפיאדה סייעו לה בדקות הראשונות עד להגעת כוחות ההצלה למקום.

הנהג נמלט במהירות מהמקום, אך לאחר כמה מאות מטרים הסגיר את עצמו לידי כוחות הביטחון הנמצאים במקום. הוא נלקח לחקירה, שם טען כי מדובר בתאונה והסיבה שברח מהמקום נעוצה בכך שחשש שיותקף על ידי יושבי הטרמפיאדה.

גורם המעורה בתיק החקירה אמר לחדשות 2 כי לא ניתן לקבוע בוודאות אם מדובר באירוע דריסה וכי במקרים קודמים החשודים במעשה לא הסגירו עצמם, דבר שעשוי להעיד כי מדובר בטעות אנוש.