חשד לניסיון אונס חמור במועדון לילה באזור הטיילת בתל אביב: צעירה בת 21 שיצאה לבלות אמש בעיר נמצאה לפנות בוקר בשטח המועדון כשהיא מחוסרת הכרה. מבלים במועדון הבחינו בצעירה כשהיא מוטלת על הקרקע פצועה וללא הכרה, והזעיקו את המשטרה מיד.

המבלים שמצאו אותה סביב השעה 3:30 לפנות בוקר כשהיא מוטלת בחדר המדרגות במועדון חשבו תחילה שמדובר בצעירה שפשוט שתתה יותר מדי אלכוהול, אך מבירור נסיבות האירוע התברר שהצעירה נפלה קורבן על פי החשד אונס לאחר שאלמוני סימם אותה בתוך המועדון.

צוות של מגן דוד אדום הגיע למקום ופינה את הצעירה לבית החולים "וולפסון" בחולון, שם יוצב מצבה. לאחר שתתאושש מעט, היא תעבור בדיקות רפואיות שיגלו אם אכן נאנסה ואם סוממה ובאיזה חומרים כימיים.

במקביל, המשטרה פתחה בחקירה בניסיון לאתר את החשוד בניסיון האונס שנמלט מהמקום. במשטרה חושדים שהצעיר השתמש בסם האונס כדי לטשטש את הצעירה, ואז כשהייתה מעורפלת חושים - התנפל עליה וניסה לאנוס אותה.

בשלב זה לא ברור אם האלמוני אכן ביצע את זממו בצעירה ואנס אותה או "רק" תקף אותה מינית, אולם לאחר האירוע הוא ברח מהמקום כשהוא משאיר את הצעירה מעורפלת וזרוקה על המדרגות.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק