י' בן ה-17 מאור יהודה מנסה שוב ושוב להבין ולשחזר את מה שקרה ביום חמישי האחרון. הוא מביט בראי על הצלקות הטריות ועל 40 התפרים שצילקו את פניו, שולף מהשקית את החולצה המגואלת בדם – וכל אלה בגלל קטטה אחת, שהתחילה בלי שום סיבה.

"ישבנו על ספסל", הוא משחזר היום בשיחה עם חדשות 2. "קרוב אלינו ישבו חבורה של 25 ילדים... הם שתו ועישנו נרגילה. ניגשו אלינו ואל חבר שלי, ודיברו איתו, ופתאום – לא יודע איך – התחילו מכות. כולם התחילו להרביץ לו ולתקוף אותו. תוך כדי שאנחנו על הרצפה, 20 ילד בועטים בי בראש ובצלעות".

בשלב הזה מדובר עדיין במכות יבשות. י' סופג את המכות וקם על רגליו, אבל אחד התוקפים מחליט שזה לא מספק אותו. "פתאום אני רואה את אותו ילד שנפל על הרצפה רץ לכיוון שלי עם כד של נרגילה מלא במים, ושבר לי אותו על הפרצוף", הוא נזכר.

"הצלקות האלה ישארו כל החיים" (צילום: חדשות 2)
"הצלקות האלה ישארו כל החיים" | צילום: חדשות 2

האמבולנס של מד"א פינה את י' למרכז לרפואה דחופה בבית החולים "שיבא" בתל השומר, שם נאלצו הרופאים לעצור את הדימום הקשה ולתפור. י' מספר שהפצעים הפיזיים קלים יחסית – בהשוואה לפצעים הקשים בלב ובראש.

"הצלקות האלה הולכות להישאר לכל החיים"

"החג שלי פשוט נהרס", הוא אומר בכאב. "אני לא יכול לצאת מהבית. לא יכול לבלות עם חברים. הצלקות האלה הולכות להישאר לכל החיים, ואני אצטרך להסתובב איתן". אמו של י' גם היא מתקשה להתאושש מהתמונות הקשות של בנה, שיצא לבלות בשכונה – וסיים את היום בבית החולים. "זה מזעזע", אומרת האם. "אני בסיוטים נוראים מאז שזה קרה. היום זה בקבוק של נרגילה ומחר זה אולר".

חקירת המשטרה הובילה במהירות אל משליך הכד. היום הוא נעצר וטען בפני החוקרים כי י' הוא זה שתקף אותו ראשון, אך עם זאת מחר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו. שוב, מקרה נוסף של קטטה סתמית – עם תוצאות חמורות מאד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק