בנו הצעיר של העבריין הבכיר לא האמין שיהפוך בעצמו לקורבן פשע: לאחר שנשלח למעצר בית בנתניה ושוחרר ביום חמישי ממעצר, גילה אדם אבוטבול, בנו של צ'רלי אבוטבול, כי כל תכולת דירתו נעלמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי החשד, מי שעומד מאחורי "מבצע הניקיון" הוא לא אחר מאשר שותפו לשעבר של אבוטבול בבעלות על מועדון, טל לבון, שככל הנראה פלש לדירה והחרים את הרכוש בשל סכסוך כספי בין השניים.

הפלישה לדירה התבצעה ככל הנראה ביום חמישי בצהריים, בזמן שאדם אבוטבול שוחרר ממעצר והמשיך למקום עבודתו. לאחר מכן שב אבוטבול לדירתו השכורה שבצפון תל אביב רק כדי לגלות כי היא רוקנה לחלוטין מתכולתה.

אבוטבול שוב הגיע למשטרה, הפעם לא כעציר אלא כדי להגיש תלונה. השוטרים הציעו לו להציץ במצלמות האבטחה של המלונות בסביבה, שבתיעודיהן אכן ראה כיצד רכושו מפונה מהדירה במשאית. זו מתברר, הובילה את התכולה לכתובת השייכת ללא אחר מאשר שותפו העסקי לשעבר, לבון. בביתו של השותף הוא מצא את כל הרכוש.

אביו של אדם, צ'רלי אבוטבול (צילום: חדשות 2)
אביו של אדם, צ'רלי אבוטבול | צילום: חדשות 2

במשטרה אישרו כי אבוטבול הגיש תלונה בתחנת לב תל אביב, וכי הם זימנו את החשוד וחקרו אותו באזהרה על הסגת גבול. הוא שוחרר בתנאים מגבילים. כעת עבר המקרה להחלטת בית המשפט שיקבע האם הסכם שחתמו השניים התיר לחשוד לעשות זאת, והאם זו עבירה פלילית או סכסוך אזרחי בלבד.

"לא יתכן שבנאדם יכול להיכנס לדירה של מישהו אחר ופשוט לקחת ממנה מה שהוא רוצה", אמר אבוטבול בהתייחסו לאירוע. "גם אם יש בעיה או סכסוך הוא יכול לפנות לבית המשפט ולגורמי אכיפת החוק. הרי אם אני הייתי עושה את אותו הדבר, כבר היו עוצרים אותי עד תום ההליכים. המשטרה מתייחסת לעניינים אחרת כשאני הוא זה שמתלונן".

עורך דינו של טל לבון, איתן כבריאן, מסר מטעמו כי "טל הוא הקורבן במקרה כולו, מרשי ביקש לעזור לאדם אבוטבול והוא ניצל את תמימותו וטוב לבו. אנו סומכים על היחידה החוקרת שתחקור את התלונה נגד טל ותגיע לאמת".