התפתחות בפרשת האונס הקבוצתי במרכז: שניים מהצעירים החשודים בביצוע המעשה, בני 15, נעצרו הערב על ידי המשטרה ונלקחו לחקירה. הם חשודים בביצוע מעשה סדום בנערה. מחר הם צפויים להגיע לבית המשפט לנוער לדיון בהארכת מעצרם.

תלמידה בת 15 ממרכז הארץ התלוננה שלשום במשטרה נגד שלושה נערים שלומדים איתה בבית הספר. הנערה סיפרה לחוקרים שנפלה קורבן למעשי סדום שבוצעו בה לכאורה תחת איומים ביום חמישי האחרון. אלא שהמעשים לוו גם בסדרת השפלות בבית הספר שהגיעה בימים שאחרי האונס.

הנערה סיפרה שהשלושה, נערים בני גילה, הזמינו אותה לביתו של אחד מהם ביום חמישי האחרון כדי לאכול פיצה. כשהגיעה למקום, מצאה את שלושתם, כשלגופם תחתוני בוקסר בלבד. היא סיפרה שדרשו ממנה לבצע בה מעשי סדום ואיימו עליה שאם תסרב "יעשו לה חגיגה בבית הספר", כלשונם.

"פחדתי. רציתי כבר לסיים עם הדבר הזה"

כשנשאלה הנערה על ידי השוטרים מדוע לא ברחה, היא ענתה: "פחדתי. פשוט רציתי לסיים עם הדבר הזה". הנערים, כך על פי החשד, המשיכו לאיים עליה וצילמו אותה במהלך הערב. הם אף העלו את התמונה לפייסבוק, אך הסירו אותה יממה לאחר מכן מהרשת החברתית.

אין תמונה
עו"ד דוארי: "מרשתי במצב נפשי קשה מאוד"

במסגרת מסכת ההתעללויות שהעבירו את הנערה לכאורה, השליכו עליה החשודים קמח וביצים כשהגיעה בתחילת השבוע לבית הספר. פרקליטתה של הנערה עו"ד סיגל דוארי אמרה כי "מאז המקרה מרשתי נמצאת במצב נפשי קשה מאוד. כולי תקווה שימוצה הדין עם הנערים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק