דרור אלפרון (ארכיון) (צילום: חדש2)
העצור ברעננה: דרור אלפרון | צילום: חדש2

הותר לפרסום כי דרור אלפרון הוא הבן למשפחת פשע מוכרת שנעצר לפנות בוקר (ו') ברעננה ביחד עם חברו. השניים נעצרו בחשד שתקפו מחלק עיתונים וניסו לשדוד את רכבו. בצהריים האריך בית משפט השלום בפתח תקווה את מעצרו של אלפרון עד יום שני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בדיון בבית המשפט הכחיש אלפרון כל קשר לאירוע. "ברעננה מסתובבים עשרות אופנועים שעונים על התיאור", אמר לחדשות 2 Online פרקליטו של אלפרון, עו"ד ניר דוד. "משום מה, מכל העשרות האלה, המשטרה התנפלה ישר על דרור. כנראה שכיום, כשאתה עונה לשם אלפרון, הרבה יותר קל לקשר אותך לעבירה פלילית ולעצור אותך. אנחנו מצפים מהמשטרה שתעשה את עבודתה נאמנה ושתשחרר את דרור לביתו".

במשטרת כפר סבא חושדים כי מטרת האירוע לא הייתה לשדוד את הנהג וכי רכבו נועד לשמש לביצוע עבירה חמורה הרבה יותר בהמשך.

מבצע נגד ארגוני הפשיעה בשרון 

לפנות בוקר, עם קבלת הדיווח על השוד, מספר רב של שוטרים וניידות שהיו בפעילות יזומה למניעת התפרצויות לדירה וגניבות רכב בכפר סבא החלו להגיע למקום. השוטרים חסמו את הרחובות הסמוכים למקום האירוע, במטרה לאתר את שני החשודים.

במהלך החיפושים אחריהם הבחינו השוטרים בקטנוע שיוצא מחניית בניין ועליו שני חשודים. הם עצרו את השניים והעבירו אותם לחקירה בתחנת המשטרה. במהלך המעצר ערכו השוטרים בדיקת אלכוהול לבן משפחת הפשע, שבה נמצא כי הוא בגילופין.

רק בשבוע שעבר ערכה משטרת פתח תקווה מבצע מקיף נגד ארגוני הפשיעה גדולים שפועלים בעיר ובאזור השרון. במהלך הפשיטה נעצרו עשרות חברי ארגוני פשע. בין היתר הבלשים מצאו אקדחים, משתיקי קול ומטעני חבלה מוכנים להפעלה.