חוגגים תקפו שוטרים שבאו לסגור מסיבה. ארכיון (צילום: רויטרס)
שוטרים נקלעו לקטטה המונית. ארכיון | צילום: רויטרס

האלימות גולשת לרחובות: שלושה שוטרים ואישה נפצעו קל בעקבות קטטה המונית שפרצה אמש בשכונת הדר בחיפה. כוחות משטרה וביטחון גדולים הגיעו למקום כדי לפזר את המהומה שפרצה.

על פי החשד, הרקע למקרה האלימות הוא תלונות שונות שהתקבלו על רעש ברחוב מסדה בעיר. מסיבה שטרם התבהרה פרצה קטטה בין קבוצת אנשים, ושוטרים שהוזעקו למקום בכדי להרגיע את הרוחות, חטפו מהלומות גם הם ונפגעו.

בעקבות ההתפרעויות נעצרו חשודים, והבוקר הם יובאו להארכת מעצרם בבית משפט השלום בעיר. ממשטרת חיפה נמסר כי "מדובר בעבירה חמורה וכי המשטרה לא תאפשר התנהגות אלימה כלפי שוטרים". בנוסף נבדקות התלונות על אלימות שהפעילו השוטרים כלפי החוגגים ובמידה ויוגשו תלונות מבטיחים במשטרה לחקור אותן במחלקה לחקירות שוטרים.

בשפרעם: אישה בת 30 נרצחה במקום העבודה

מוקדם יותר היום נרצחה על פי החשד, אישה כבת 30 בגליל. תושבת הכפר חורפיש נמצאה ללא רוח חיים במשרד של אביה בו עבדה, כשהיא פצועה ברוב חלקי גופה. למקום הוזעקו ניידת טיפול נמרץ של מד"א ורופא מקומי שנאלצו לאחר ניסיונות החייאה ממושכים לקבוע את מותה.

מחקירת המשטרה עולה כי הנרצחת היא אם לשני ילדים, נשואה, מהנדסת במקצועה שסיימה את לימודי ההנדסה בטכניון שבחיפה. קרובי משפחתה סיפרו שחשדם התעורר לאחר שבעלה לא הצליח ליצור עימה קשר. הם החלו לחפש אחריה, וכאשר הגיע למשרד המשפחתי בו עדה, נגלה לעיניהם מחזה מזעזע: גופתה היתה שרועה על הרצפה ועליה סימני אלימות קשים.