מעשים מגונים, פדופיליה - וניסיון השתקה: שוטרי משטרת ירושלים עצרו אמש גבר חרדי בחשד לביצוע מעשה מגונה בילדה בת 11. בחקירתו הודה במעשה וסיפר כי הטריד מינית ילדות נוספות. במשטרה חושדים שבקהילה החרדית סייעו לו להסתיר את המעשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי החשד, הגבר שנעצר ביצע מעשה מגונה בילדה שהתארחה אצל בני משפחתה בירושלים לפני מספר חודשים. לאחר מעצרו הוא הודה בעוד כ-10 מקרים של מעשים מגונים ומעשי פדופיליה, שביצע בהזדמנויות שונות בילדים בבתי משפחות חרדיות שאצלן התארח.

מחקירת המשטרה עולה עוד כי החשוד קיבל טיפול תרופתי במימון פרטי, והחוקרים מעריכים כי הטיפול הוענק לו על ידי גורמים חרדיים שביקשו למנוע את הגשת התלונות בעניינו למשטרה, ולמעשה להסתיר את המעשים. החשוד יובא הבוקר לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום העיר.

הדיווח על אונס במודיעין עילית הומצא?

מעצרו של החשוד מגיע על רקע הסערה שהתעוררה בימים האחרונים סביב החשד לאונס ילדה בת 5 בעיר החרדית מודיעין עילית, ולניסיון השתקה של המקרה. המשטרה, שריכזה מאמצים גדולים בחקירה, לא הצליחה להגיע לקורבן או למצוא מישהו שמכיר את הילדה.

אמש חלה התפתחות דרמטית, כשהעדה המרכזית - רכזת בגנים בעיר שהייתה זו שדיווחה למשטרה על האונס - שינתה את גרסתה. בראיון בלעדי לחדשות 2 היא סיפרה כי בדתה את המקרה כדי להגביר את המודעות לסוגיית התקיפות המיניות בעיר, שלא זוכות לטיפול ומושתקות.