כיממה לאחר מציאתן של שתי גופות הילדות, בנות שלוש וחמש, ביישוב הבדואי אל-פורעה הסמוך לערד, מפנה אימן אצבע מאשימה כלפי המשטרה, שלטענתה לא נקפה אצבע "רק בגלל שאנחנו בדואים". במקביל, הורה המפכ"ל על ועדת בדיקה, ועל פי ההערכות, מפקד תחנת ערד, קצין בדרגת סגן-ניצב - יודח מתפקידו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"המצב קשה מאוד", פתחה האם האבלה את דבריה. "לא אשכח ולא אסלח, כי הגשתי תלונה במשטרה כמה ימים לפני כן. הזהרתי אותם הרבה פעמים. בגלל שאנחנו בדואים לא התייחסו אלינו".

האם המשיכה ותיארה את מעשי הזוועה שביצע האב בבנותיו: "הוא היה מושך אותן בשיער ומטיח אותן ברצפה. תופס אותן מהגב וזורק אותן. הוא היה עושה דברים לא נורמליים. הוא בן אדם משוגע".

במשטרה מעריכים: מפקד תחנת ערד יודח מתפקידו

במשטרה ממשיכים לבדוק את טענות המשפחה. היום הורה המפכ"ל, רב-ניצב יוחנן דנינו, על הקמת ועדת בדיקה שתחקור התנהלות השוטרים בפרשה ועל פי ההערכות - יודח מפקד תחנת ערד. הסיבה, כך על פי גורמים במשטרה, היא חשד לרשלנות "בדרגה הגבוהה ביותר", שתרמה, בסופו של דבר - לתוצאה הטראגית.

אמש נמצאו גופותיהן של שתי האחיות באחד הבתים ביישוב. על גופותיהן נמצאו סימני אלימות וחנק. הדיווח על מציאת הגופות הגיע מאזרח שהתקשר אמש למשטרה. שוטרי תחנת ערד שהוזעקו למקום איתרו את הגופות, וצוותי מגן דוד אדום שהגיעו לזירה קבעו את מותן. בתום הערכת מצב, החליט מפקד מרחב נגב להטיל את חקירת רצח הילדות על ימ"ר נגב.