דין כרמל, חשוד שאנס עשרות קטינים
החשוד, דין כרמל | צילום: משטרת ישראל, מחוז ת"א

דין כרמל, בן 34, תושב תל אביב, נעצר ביום שישי האחרון בחשד לביצוע אונס ומעשים מגונים בשכנתו בת ה-13. הערב הותר לפרסום כי כרמל, בנו של בכיר במוסד, חשוד שהיה מעורב בקשר מיני עם מספר רב של קטינות נוספות. נבדק חשד לפיו ביצע מעשים מגונים גם בקטינים.

כרמל נעצר על ידי משטרת תל אביב צפון ב-15 ביולי בחשד לתקיפת קטינות. במהלך חקירתו עלה חשד כי הוא מעורב בקשר מיני עם מספר רב של קטינים וקטינות, מכל גוש דן. בחקירתו נחשף כי ככל הנראה יצר קשר עם הקטינים דרך האינטרנט, ורוב המעשים בוצעו כנראה בביתו בתל אביב, לאחר שהזמין אותם אליו.

בחקירה קשר עצמו כרמל לחלק מהמעשים המיוחסים לו.

למשטרה עדיין אין עוד מתלוננות או מתלוננים פרט לשכנתו בת ה-13 של כרמל, שככל הנראה הייתה אחת מקורבנותיו. לכן מבקשים כעת במשטרת תל אביב צפון מקורבנות קטינים שנפלו קורבן למעשיו של כרמל ו/או הוריהם , להגיע לתחנת המשטרה הקרובה למקום מגוריהם ולהגיש תלונה. ניתן גם להתקשר לטלפון 03-7697443/4.

השכנה בת ה-13 חשפה את הפרשה

שכנתו של כרמל כאמור היא זו שהתלוננה נגדו וחשפה את הפרשה. בן ה-34 חשוד שניצל את קרבתו לנערה על מנת לבצע בה מעשים מגונים, ובמספר הזדמנויות אף אנס אותה. לאחר מספר פעמים שבהן, לדברי הנערה, היא נפלה קורבן למעשיו, היא פנתה להוריה וסיפרה להם על המעשים.

לטענת הנערה, כרמל ניצל את ההיכרות ביניהם כדי לשהות לבד במחיצתה. אז, על פי החשד, הוא ניצל את העובדה שאיש לא נמצא בסביבה ואנס אותה. הוריה של הנערה פנו למשטרה והגישו תלונה נגד השכן. כעבור זמן קצר הוא נעצר.

ביום שישי בצהריים הובא כרמל לבית משפט השלום בתל אביב, שם הוחלט להאריך את מעצרו בארבעה ימים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק