במשך ארבע שנים היא מאושפזת בבית חולים פרטי בצפון, בת 23 במצב של הכרה חלקית. בחודשים האחרונים חשדו בני משפחתה שהיא סובלת מאלימות מצד אנשי הצוות. מצלמה נסתרת שהציבו מעל מיטתה איששה את החשד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כך למשל בעת החלפת צינור הזנה מושך המטפל בשיערה, במקרה אחר שוב פעולה פשוטה כמו החלפת כרית נעשית תוך משיכת שיער. מטפל שלישי תועד, לאחר שווידא שאף אחד לא צופה - סוטר לה ללא כל סיבה. במקרה אחר מטפל מושך בחוזקה את ראשה ולאחר מכן מטיח את ידה.

בני המשפחה העבירו את החומרים המצולמים למשטרת חיפה שעצרה תוך זמן קצר ארבעה חשודים. "קשה לתפוס שאדם מהיישוב יכול לבצע דבר כזה", סנ"צ אילן מגן מאגף החקירות במשטרת חיפה. "מדובר באדם חסר ישע שלא יכול להגן על עצמו".

אחד החשודים אמר בבית המשפט, לפני הדיון, כי "אני לא אשם במה, סתם מעלילים עליי". הוא טען שבני משפחתה של הצעירה מנסים להשיג פיצויים כבר כמה זמן ולכן האשימו אותו בהתעללות. "כבר כמה חודשים הם מחפשים דרך להשיג פיצויים . היא נפלה בזמן שאני הייתי במשמרת והם האשימו אותי שנתתי לה מכות", טען. "איימו עליי בצעקות אני הזמנתי משטרה והיום אני רואה שאני בצד השני כחשוד. רק עשיתי את העבודה שלי".

אחד העצורים, הבוקר (צילום: חדשות 2)
אחד העצורים, הבוקר | צילום: חדשות 2

עו"ד רגינה קוזניץ', המייצגת את החשודים מטעם הסנגוריה הציבורית אמרה כי "החשודים טוענים לחפותם. הם פעלו במסירות, לפי הנהלים. אני בטוחה שבסופו של יום ההר יוליד עכבר והחשדות יתבררו כלא נכונים".

מבית החולים לא נמסרה תגובה לתיעוד.