חשד לרצח בתל אביב: גופת אישה בשנות ה-30 לחייה אותרה הבוקר בתא שירותים בתחנה המרכזית החדשה בתל אביב ברחוב לוינסקי. זהותה של הנרצחת עדיין לא ידועה.

הדיווח הראשון על האירוע הגיע למשטרה ולמד"א סמוך לשעה 9:30, ממאבטח שמצא את הגופה בתא השירותים. צוות מד"א שהוזעק למקום נאלץ לקבוע את מותה של האישה בתוך דקות ספורות, כשעל גופתה נמצאו סימני אלימות קשים כולל מה שנראה כמו חבטה שספגה בראשה. בתא השירותים עצמו נמצאו סימני דם.

זירת האירוע, היום בתחנה המרכזית (צילום: עזרי עמרם, חדשות 2)
זירת האירוע, היום בתחנה המרכזית | צילום: עזרי עמרם, חדשות 2

כוחות גדולים של משטרה, בפיקודו של מפקד מרחב יפתח נצ"מ דוד גז, הוזעקו למקום ופתחו בחקירה, אך נסיבות האירוע עדיין אינן ברורות. גם אנשי הזיהוי הפלילי נמצאים בזירה והחלו באיסוף ראיות ראשוני וכן בתשאול בעלי העסקים בסביבה. בין היתר ייאספו גם סרטי מצלמות האבטחה באזור, בניסיון לאתר את התוקף.

"המאבטח חשב שזה שלולית של מים מלוכלכים"

"מדובר באישה צעירה, בסביבות גיל ה-30, אנחנו עדיין לא יודעים את פרטיה ובודקים חשד שמדובר בפלילים. אני מדגיש שכרגע מדובר בבדיקה", סיפר מפקד המרחב נצ"מ דוד גז בזירת האירוע. ההערכה הראשונית היא שמדובר ברצח אלים שבוצע באמצעות מכה חזקה בראש בחפץ קהה.

"אחד האזרחים פנה הבוקר לאחד המאבטחים שסייר בקומה ואמר לו שיש הצפה של מים בשירותים", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דורון בנימיני, קצין הביטחון של התחנה המרכזית. "הוא נכנס וראה שלולית של מים מלוכלכים, וחשב שיש פיצוץ של צינור. כשהמשיך לדלת האחרונה הוא ראה בפנים בחורה שוכבת בשלולית דם, ואז דיווח והזעיק את השוטרים".

חוקרים ואנשי מז"פ בזירת הרצח (צילום: עזרי עמרם, חדשות 2)
חוקרים ואנשי מז"פ בזירת הרצח | צילום: עזרי עמרם, חדשות 2

"אנו יודעים בוודאות שזה קרה בין שמונה לתשע כי עובדת הניקיון סיפרה שבשמונה היא הגיעה לנקות והכל היה תקין", הוסיף בנימיני. "אנו עושים הכל כדי לשמור את הביטחון בתחנה המרכזית ויש אזרחים מבוהלים שקוראים לא להגיע לכאן, אבל אנחנו אומרים לא צריך לפחד. נכון שיש מקרי אלימות בסביבת התחנה, אבל בתחנה עצמה יש ביטחון".

בסוף השבוע: רצח במאפיה בתל אביב

המשטרה עצרה צעיר בן 25, בחשד שדקר למוות בשבוע שעבר את אשרף טוול, בן 27 מראס אל עמוד שבמזרח ירושלים במקום עבודתו - מאפייה ברחוב דרך ההגנה בתל אביב. הצעיר פונה תחילה לבית החולים "איכילוב" בעיר במצב קשה, שם נקבע מותו לאחר זמן קצר.

בני משפחתו של הנרצח, שגילו מה התרחש, הגיעו לאחר האירוע למאפיה, התפרעו במקום וגרמו לנזק רב למקום. כוחות משטרה שהוזעקו למקום עצרו שישה מהם והם הועברו לחקירה. מחקירת המשטרה עולה כי הצעיר נרצח במהלך קטטה שפרצה בינו לבין עובד אחר של המאפיה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק