אילוסטרציה
צעיר נדקר למוות בחיפה | צילום: דניאל נחמיה, חדשות 2

פריצת דרך בחקירת רצח הצעיר ולדימיר דרנוב, בן 23, שנדקר למוות במועדון בחיפה השבוע: המשטרה הודיעה הבוקר כי הצליחה לעלות על עקבותיו של חשוד, שככל הנראה היה מעורב בגרימת מותו של דרנוב. הוא יובא היום לדיון בהארכת מעצרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

הבוקר הותר לפרסום כי בתום חקירה מאומצת, הצליחה המשטרה לשים את ידיה על החשוד - שעל זהותו הוטל צו איסור פרסום. כפי הנראה, העצור היה נוכח בעת האירוע הקשה שאירע בליל ראשון, ואף נטל חלק פעיל בגרימת מותו של ולדימיר דרנוב. היום צפוי החשוד להיות מובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בחיפה.

הרצח בחיפה: "הדוקר מסתובב חופשי" 

במשטרה הגדירו את דרנוב, שנדקר למוות, כצעיר נורמטיבי וללא עבר פלילי. "בשלב זה אנחנו עדיין לא יודעים בוודאות אם הדקירה התרחשה בתוך המועדון או מחוצה לו", ציינו גורמי משטרה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

הפראמדיק רז דיאמנד, שהגיע לזירת האירוע, סיפר גם הוא לחדשות 2 באינטרנט, כי "כשהגענו מצאנו בחור כבן 23 מוטל ליד הכניסה מחוסר הכרה. הצעיר דימם וסבל מדקירות מרובות בפלג גופו העליון. הענקנו לו טיפול ראשוני ופינינו אותו לביה"ח רמב"ם במצב אנוש, תוך כדי פעולות החייאה".  בחדר המיון של בית החולים נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.