ניסיון השוד השתבש: גבר בשנות ה-30 לחייו נפצע בינוני עד קשה, כשנורה על ידי מאבטחי חברת "ברינקס", לאחר שניסה לשדוד כסף מזומן במהלך העברתו לסניף בנק באשקלון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ניסיון השוד והירי בעקבותיו אירעו הבוקר ברחוב הרצל באשקלון, סמוך לסניף בנק הפועלים. סנ"צ חיים בובליל, מפקד תחנת אשקלון, סיפר כי "סמוך לשעה 11:00 הגיע רכב של חברת ברינקס להעביר כספים לסניף הבנק. במהלך העברת הכספים, ניסה שודד להשתלט על שלושת המאבטחים ולגנוב להם את שקיות הכסף".

סנ"צ בובליל ציין כי במקום התפתח עימות בין השודד למאבטחים החמושים. "על פי ההערכות הראשונות שלנו, השודד היה חמוש באופן שסיכן את המאבטחים, אך אנו בודקים אם מדובר היה באקדח פלסטיק שנשא עימו ושוקר שהיה עליו גם כן. אחד המאבטחים נפצע קלות בידו כתוצאה מהעימות". מפקד תחנת אשקלון הוסיף: "מבדיקה ראשונית עולה כי המאבטחים פעלו נכונה, אך אופן התנהלותם ממשיך להיבדק לעומק".

"נאבק במאבטחים - ונורה"

פרמדיקים של מגן דוד אדום הגיע למקום ופינו את השודד הפצוע לבית החולים ברזילי. "קיבלנו קריאה על גבר שנמצא ירוי", סיפר דובר מד"א זכי הלר. "ניידת טיפול נמרץ שהייתה בסמוך מצאה גבר עם מספר פצעי ירי בפלג גופו העליון והתחתון. הפרמדיקים העניקו לו טיפול רפואי כשהוא בהכרה מלאה".

משה ענקי שהיה עד לאירוע סיפר לחדשות 2 באינטנרט: "עמדתי בכניסה למשביר לצרכן, לפתע שמעתי ראיות. משהו כמו 50 מטרים ממני, התחלתי לרוץ לכיוון, ראיתי שני מאבטחים נאבקים עם שודד מאחורי סניף של בנק הפועלים במרחק של כ-20 מטרים מהסניף. הבנתי שהם ירו באוויר. בשלב מסוים, כשהוא המשיך להיאבק בהם הם ירו בו. לא ראיתי אם היה לו נשק, אבל היה לו משהו שנראה כמו שוקר חשמלי".