רימון הלם הושלך הלילה סמוך לשעה 3:00 לפנות בוקר לעבר בית בכפר יונה. לבית לא נגרם נזק ולא היו נפגעים באירוע. מחקירת המשטרה עולה כי מדובר בבית הוריהם של האחים מאור וחנן אוחיון אשר נעצרו בשבוע שעבר יחד עם העבריין אביב אבוטבול בחשד לאחזקת אמצעי לחימה.

"מדובר במקרה מצער", אמרו לחדשות 2 באינטרנט עורכי הדין בועז קניג ויניב פרץ המייצגים את החשודים. "אנחנו מטילים את האחריות על המשטרה באופן חד וחלק. המשטרה יוצרת סכסוכים בין מרשינו, אך בסופו של דבר אנחנו מאמינים שהם לא יועמדו לדין", הוסיפו הפרקליטים.

יצויין כי האחים אוחיון נמצאים במעצר מאז השבוע שעבר, ואלא אם יחליט בית המשפט אחרת, הם צפויים להשתחרר מחר לביתם. השניים עצורים יחד עם ארבעה עבריינים נוספים, ביניהם גם אביב אבוטבול, בחשד למעורבות באחזקת אמצעי הלחימה.

המטען שאותר ברכב של אבוטבול: בדרך לביצוע חיסול

עורכי הדין פרץ וקניג
עורכי הדין פרץ וקניג | צילום: חדשות 2

התושבים באזור צומת הרחובות שרת וגולומב בנתניה הופתעו להבחין בשעת לילה מאוחרת בשבוע שעבר בתכונה חריגה של ניידות משטרה. אלה התרכזו באחת המכוניות החונות, שבחיפוש בה התגלה מטען חבלה רב-עוצמה, מוכן להפעלה, בתוך שקית. הרכב התגלה כשייך ללא אחר מאשר אביב אבוטבול, בן למשפחת הפשע הידועה.

לחדשות 2 באינטרנט נודע כי כעבור זמן קצר נעצר בעל הרכב, בנו של איש העולם התחתון צ'רלי אבוטבול, יחד עם חמישה מחבריו בפעילות מודיעינית של יחידת "להב 433" ועל ידי שוטרי יחידת הגדעונים. חוקרי היאחב"ל מעריכים כי המטען, שנוטרל על ידי חבלנים מבלי לגרום לנפגעים, היה מיועד לשמש לחיסול אנשי ארגון פשע יריב.

נכנס ויוצא מהכלא

לפני כשנתיים נשלח אביב אבוטבול ל-20 חודשי מאסר בפועל יחד עם אחיו פרנסואה, שעליו נגזרו תשעה חודשים מאחורי סורג ובריח. הם הושעו בעבירות של קשירת קשר לביצוע פשע ואחזקת נשק, אחרי שבדצמבר 2008 נמצא בבית מגוריו של אביב אקדח עם כדור בבית הבליעה יחד עם משתיק קול וכדורים נוספים.

שלושה חודשים קודם לכן, החזיק אביב, כך נטען, שני אקדחים טעונים במחסנית עם כדורים בארון כיבוי אש שבחניון ביתו וכן רימון גז ומחסנית ריקה. לאחר בדיקה התברר כי מדובר בכלי נשק שנגנבו מבעליהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק