מאיה בוסקילה: "ההר הוליד עכבר" (צילום: חדשות 2)
מאיה בוסקילה: "ההר הוליד עכבר" | צילום: חדשות 2

תעשיית המוזיקה סוערת בעקבות הסרת צו איסור הפרסום שחשפה כי איל גולן הוא הזמר המפורסם ששמו נקשר בפרשת מסיבות המין והקטינות. "אנו מכירים אותך היטב ומודעים לאישיותך המקסימה", אמרו כמה מהזמרים שביקשו להביע את תמיכתם בו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אני מכירה את טוב ליבך ואת יושר מעשיך מגיל 16 בערך", כתבה הזמרת מאיה בוסקילה בעמוד הפייסבוק של גולן. "אנחנו חברים המון שנים ומעולם לא נתקלתי ברוע או בחוסר יושר מצידך, אלא רק להפך. חזרתי מחו״ל ונחרשו אוזניי למשמע העליהום המנופח הזה, וכמו שזה צץ, כך זה יעלם, האמן לי!". בהמשך הוסיפה בוסקילה כי מכירה היטב את גולן וציינה כי "גודל האדם הוא כגודל הבעיות. אם רק היו יודעים איזה אדם אתה באמת,היו מבינים, עד כמה ההר הוליד עכבר".

גם הזמרת מרגלית צנעני הביעה דברי תמיכה בגולן. "ברגעים כאלה, דווקא אני שנוהגת לדבר, מקשיבה כמו כולם. אייל הוא זמר נדיר, חמד של בחור, וזה כואב לי. אני לא רוצה לומר דבר מעבר לכך כדי לא לייצר באזז לא נכון. הוא יקר ללבי מאוד", אמרה.

גולן (ארכיון) (צילום: פלאש 90, נתי שוחט, חדשות)
אייל גולן | צילום: פלאש 90, נתי שוחט, חדשות

מנגד, הזמר עמיר בניון הביע סלידה מהמעשים שהוזכרו במסגרת הפרסומים אודות הפרשה. אתמול, טרם הסרת צו איסור הפרסום בדבר מעורבותו של גולן, התייחס בניון לדברים לאחר שאלמונים הקימו עמוד פייסבוק מזויף בשמו, ובו הביעו את תמיכתם בזמר. "אין לי מושג מה קרה, אבל רק אוסיף שבאופן אישי, בלי קשר לפרשה ומבלי להתיימר לדעת מה היה שם באמת, אני סולד ונגעל מהנושא בכללותו", כתב בניון. "אני אבא לבן ולבת, ואני מעדיף למות מאשר שמישהו יחשוב שאני תומך בכל סוג של גועל נפש, בעיקר כזה שאנו עוסקים בו. אני שונא את המעשים האלה בתכלית השנאה."