הותר לפרסום: עד מדינה הפליל 31 עבריינים - חלקם היו מעורבים על פי החשד במותו של הכדורגלן אלי אוזן בחודש נובמבר 2009. ימ"ר נגב בשיתוף היאחב"ל, עצרו לפני יומיים את החשודים. במשטרה מדגישים כי חקירת מותו של אוזן נמצאת עוד בעיצומה, כך שומסקנות ברורות טרם התקבלו.

עד המדינה שהיה בעל קשרים עסקיים עם קבוצות פשיעה בדרום ובמרכז הארץ, הפליל אותם. בין העצורים, חשודים במוערבות במספר פרשיות רצח וניסיונות לרציחה. כמו כן, כאמור, נחקר גם הקשר בין חלק מהעבריינים לרצח אוזן.

זגוגי
זגורי. ראש ארגון פשע | צילום: חדשות 2

תאונת הדרכים בה נהרג שחקן הפועל באר שבע לשעבר אוזן הפכה לחקירת רצח. במשטרה חושדים כי תאונת הדרכים בה נהרג אוזן, הייתה למעשה זירת רצח. באותו היום, סמוך לחצות, הגיע דיווח למשטרת באר שבע על מכונית שהתנגשה בעמוד תאורה ברחוב לוי אשכול בעיר. כוחות מד"א שהגיעו למקום קבעו את מותו של אוזן בן ה-46.

כמות דם גדולה בזירת התאונה של אוזן

כבר מחקירה ראשונית בזירת התאונה של המשטרה עלה החשש כי לא מדובר בתאונת דרכים רגילה וכי קיים חשד לאירוע פלילי. אחת הסיבות שהעלו את החשד שמדובר ברצח הייתה כמות דם גדולה מהרגיל לתאונות מסוג זה שהתגלתה במכוניתו של אוזן.

בהערכת מצב שקיים במקום מפקד מחוז דרום ניצב יוחנן דנינו, יחד עם מפקד ימ"ר נגב, סגן-ניצב יוסי הכהן ומפקדי משטרה נוספים, הוחלט כי חקירת האירוע תוטל על ימ"ר נגב. בין השאר נבדקת האפשרות שאוזן נורה לפני שנגרמה ההתנגשות.

אזון שהתגורר ברחוב בר ניסן בבאר שבע היה שחקן בקבוצת הכדורגל הפועל באר שבע בשנות ה-80'.