דניאל כהן נמצא כבר שנה וחצי על תקן נמלט. הוא לא ממש ידע למה, גם אחרים לא. "חוט שערה הפריד ביני לבין המוות", אמר לחדשות 2.

כהן הותקף על ידי עבריינים כמה פעמים, אחרים ארבו לו בפתח הבית. תלונות שהגיש למשטרה לא עזרו. לפני חצי שנה הגיע הפיצוץ. "כל החלונות היו שחורים מפיח", משחזר כהן. "היא בכתה, שזו הקלה ענקית".

הוא נפצע בינוני, בתו נפצעה קל. וכאן חל מפנה בחקירה. בבית החולים הוא מפרט לחוקרים כל סכסוך אפשרי. כאן עולה לראשונה השם עורך דין גור פינקלשטיין, הגרוש של חברתו לחיים.

"לא יכולתי להעלות על דעתי שהוא יכול להגיע למקומות כאלה"

בימ"ר חוף כבר התקדמו בחקירה. יש ראיות, יש הקלטות, אבל דניאל עדיין לא האמין. הוא זכר טיפוס אחר: "אדם נחמד, אדם משכיל, הוא היה מגיע, הייתי מציע לו לשתות, היינו קצת מקשקשים על המרפסת ובזה זה נגמר".

עכשיו מתברר ששם זה רק החל. עו"ד פינקלשטיין חשוד כי הזמין את תקיפותיו של כהן, דאג שמטען חבלה יוטמן ברכבו, וגם גרושתו של פינקלשטיין הייתה ממש לאחרונה על הכוונת, תשע שנים אחרי שנפרדו.

"הוא עשה רושם של אדם מאוד חריף ומשעשע ועם הרבה קסם אישי", סיפרה הגרושה בשיחה עם חדשות 2. "לא יכולתי להעלות על דעתי שהוא יכול להגיע למקומות כאלה".

אחרי הפיצוץ עוד דאג פינקלשטיין שכהן יורחק מגרושתו, מביתו, הרי בגללו מתפוצצים דברים. עכשיו כהן מנסה לחזור למשפחה, לשגרה, עם פצעים ועם טראומה, שלא תחלוף בקרוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק