לבית משפט השלום בתל אביב הובא הבוקר אינאן וודאג', תושב בת ים בן 19, החשוד בביצוע מעשה אונס ושוד אלים באזור תל אביב. עד כה נחשפו חשדות למקרה אונס ושוד של אישה כבת 40 וניסיון אונס ותקיפה של בת 20, אך במשטרה חושדים כי ישנם מקרים נוספים שטרם דווחו. בית המשפט האריך את מעצרו בשלושה ימים.

המקרה הראשון אירע על פי החשד לפני עשרה ימים בתחנה המרכזית החדשה בתל אביב. אישה כבת 40 שהגיעה להתפנות בשירותים שבקומה השישית, הותקפה לפתע על ידי צעיר אלמוני שהתנפל עליה ואנס אותה באכזריות. כשסיים, גנב הצעיר את מכשירה הנייד של האישה ונמלט מהמקום כשהוא מותיר אותה חבולה ופצועה.

יממה לאחר מכן התקבלה תלונה במשטרת מרחב יפתח מצעירה אחרת בת 20 שסיפרה כי בזמן שהלכה ברחובות ביפו, ניסה חשוד לחנקה ולבצע בה מעשה אונס. למזלה, צעקותיה הבריחו אותו לפני שהספיק לבצע בה את זממו. מתשאול הצעירה עלתה זהותו של החשוד אשר נעצר למחרת האירוע.

בחקירתו, הוא קשר עצמו לאירוע והוגש נגדו כתב אישום בגין ניסיון אונס הצעירה. בית המשפט החליט להאריך את מעצרו עד תום ההליכים וחקירתו נמשכה. במהלך חקירה נוספת שלו התברר כי הוא חשוד גם בביצוע האונס שאירע בתחנה המרכזית. גם במקרה זה, הוא קשר עצמו למעשה. בדיקת DNA שנערכה לו קשרה אותו לאונס בתחנה המרכזית.

חקירתו העלתה חשד בקרב השוטרים, כי החשוד מעורב בתקיפות נוספות של נשים שטרם התלוננו במשטרה, ומבקשים מהציבור לפנות למוקד 100 במידה שקיים מידע על מקרים נוספים באזור.

"שכנע את הקורבן לעבור בסמטאות אפלות"

פקד אביב פורת, קצין חקירות במרחב יפתח סיפר לחדשות 2 באינטרנט כיצד אירעו מקרי התקיפה המזעזעים. "במקרה הראשון, החשוד ארב סמוך לשירותים בקומה השישית בתחנה המרכזית, וכשהגיעה הקורבן כפה עליה לבצע יחסי מין", מספר פורת.

לדבריו, הקורבן סיפרה כי פחדה מאוד מהתוקף שעל באכזריות ולא היתה מסוגלת לסרב לדרישותיו האלימות. בנוסף תיארה האישה כיצד אחרי המקרה גנה החשוד את דבריה וברח מהמקום.

פורת מספר כי המקרה השני אירע לאחר שהחשוד בילה עם קבוצת חברים ובניהם הקורבן. "בתום הבילוי הוא וחברו ליוו את הצעירה לביתה. הבחור השני נפרד מהם והתוקף הצליח לשכנע את הצעירה ללכת דרך סמטאות אפלות", משחזר פורת.

לדבריו, באחת הסמטאות הצעיר תקף על פי החשד, את הנערה ואנס אותה באכזריות. כשהזמינה הקורבן את המשטרה אמרה שלא הכירה את החשוד היכרות מוקדמת אבל החבר המשותף שצעד איתם הגיע עימו.  לאחר שאותר הצעיר הוא ניגש בליווי המשטרה לביתו של החשוד והוביל את השוטרים לדירתו. צוות המשטרה נכנס לביתו של החשוד וכאשר ניסו לעצור אותו הוא ניסה לתקוף אותם בסכין.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק