הקץ לשמועות? לאחר שנשמעו דיווחים רבים בכלי התקשורת לפיהם כוכבת הריאליטי - אלין לוי, הוטרדה מינית על ידי נהג מונית, החליטה לוי למסור את גרסתה המלאה לעניין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אתרים רבים פרסמו כי לוי, ממשתתפי העונה השנייה בתוכנית הריאליטי "האח הגדול", הוטרדה מינית במהלך סוף השבוע האחרון על ידי נהג מונית שהסיע אותה. לדיווחים הצטרפה ההודעה שפרסמה לוי בטוויטר בזו הלשון: "היה לילה קשה.. ובנסיבות קשות ולא נעימות נתתי עדות במחסום עופר מספר שעות... אבל היי פגשתי כמה אנשים טובים באמצע". להודעה צורפה תמונתה של לוי, שהצטלמה עם שוטרי מג"ב ששהו באותה העת במחסום.

"החלטתי לעצור את כדור השלג הזה, ולספר את הגירסה שלי", אמרה לוי בריאיון לתכנית "שש עם עודד בן עמי". "הוטרדתי מינית על ידי נהג מונית שהסיע אותי מירושלים לתל אביב. הנהג עצר בכביש 443, יצא מן הרכב, הוריד את מכנסיו והציג בפני את איבר מינו", סיפרה לוי. לאחר המעשה, טענה הכוכבת כי ברחה במהרה מן הרכב, ורצה אל מחסום עופר הקרוב בכדי להתלונן על שאירע.

"עברתי חוויה לא נעימה הלילה", הודעת הטוו (צילום: חדשות 2)
"עברתי חוויה לא נעימה הלילה", הודעת הטוו | צילום: חדשות 2

בתום דבריה, הדגישה לוי כי בחרה לספר את גירסתה לדברים בכדי לעודד נשים שחוו אירוע דומה להתלונן על שקרה. "אינני נושאת דגל, אבל מה שקרה לי, יכול לקרות לכל אחת", חתמה לוי.

נהג המונית: "בסך הכל יצאתי כדי להשתין"

בתגובה לדברי של אלין לוי, מסר נהג המונית את גרסתו להתרחשות הדברים. "אמרתי לה שמנוע הרכב התחמם ולכן אני יוצא מן הרכב", סיפר הנהג. לדבריו, לוי כלל לא הקשיבה לו והיתה שקועה בטלפון הסלולרי שלה. "לאחר שיצאתי, חשתי צורך להשתין. לאחר שהטלתי מימיי, הבחנתי כי לוי נעלמה מהרכב", טען הנהג.

לאחר ששב אל הרכב וראה כי לוי אינה נמצאת בו, הוא נסע לדבריו בעקבותיה לעבר המחסום. "כשהגעתי לעופר (המחסום) עצרו אותי החיילים. שאלתי "למה?" הם אמרו לי שהנוסעת שהיתה איתי הגישה עדות על כך שהטרדתי אותה".