אמבולנס בזירה אילוסטרציה (צילום: חדשות2 ארכיון)
פינוי באמבולנס, ארכיון | צילום: חדשות2 ארכיון

אלימות במשפחה: אישה, תושבת אשקלון, דקרה הלילה את בעלה מספר פעמים, והוא הובהל לבית החולים ברזילי במצב בינוני. כוח משטרה שהגיע למקום בעקבות קריאה של תושבים, עיכב מספר אנשים לחקירה - יחד עם האישה, בשנות ה-30 לחייה.

לזוג, כך נמסר מהמשטרה, תינוקת בת מספר שבועות שהועברה לטיפול בני משפחה אחרים. מחקירה ראשונית של האירוע עולה שככל הנראה התפתח ביניהם ויכוח אלים שהוביל לדקירה. חקירתה של האישה הדוקרת צפויה להימשך במהלך היום.

השבוע: חשד לרצח ברמת גן

גופת גבר, כבן 60, נמצאה ביום שני השבוע בדירה ברמת גן, באזור הבורסה בעיר. צוות של מגן דוד אדום שהגיע למקום קבע את מותו של האיש.

הגבר נמצא מת על ידי חברתו לחיים. שכנים שגרים באזור סיפרו הערב לחדשות 2 באינטרנט כי שמעו את צעקות חברתו של האיש, כאשר גילתה את הגופה. "שמעתי צרחות ונאמרה המילה דם, דם", אמרה אחת השכנות. החברה באה לבדוק בדירתו, מפני שמאתמול לא דיבר איתה.

הנרצח, כך נודע לחדשות 2 באינטרנט, עבד במלטשת יהלומים, וקיימת סבירות גבוהה כי האדם שאיתו קבע להיפגש ידע כי ברשותו יהלומים.

מהמשטרה נמסר כי האיש אינו מוכר להם, והחוקרים בודקים האם האיש היה מעורב בסכסוך כלשהו, או האם היו עדים לרצח. טרם ברורות נסיבות האירוע, וקיים חשש לפלילים. במשטרה חושדים כי הגבר קבע פגישה עם רוצחו, מפני שבדירה לא נמצאו סימני פריצה.