לאחר הדיווחים - מגיעות גם התמונות: יממה לאחר העימותים בין אנשי העדה החרדית לכוחות המשטרה בשכונת גאולה בבירה, מתפרסמות התמונות בהן נראית ניידת המשטרה אותה העלו באש מספר חרדים. באירוע לא היו נפגעים, אך נזק נגרם לניידת. התמונות פורסמו באתר החרדי "חדשות 24".

המהומות פרצו בשכונת גאולה בערב שלאחר רצח הגבר בן ה-50 בידי הפלסטיני בן 23 מהשטחים, בהוסטל בשכונה. עשרות חרדים יידו אבנים לעבר השוטרים שהגיעו לזירת האירוע במחאה על כוונת המשטרה להעביר את גופת הגבר לנתיחה שלאחר המוות. השוטרים מצידם השיבו ברימוני הלם כדי לפזר את ההמון. שמונה שוטרים ומפגין חרדי אחד נפצעו קל.

במהלך העימותים פנו המפגינים לרחוב דוד ילין בעיר והחליטו להצית ניידת משטרה שחנתה ברחוב ששוטריה עסקו בחקירת הרצח. בתמונות המתפרסמות היום נראים הרגעים שאחרי הצתת הניידת ואת ניסיונות כוחות הכיבוי והמשטרה להשתלט על האש - ניסיונות שצלחו בסופו של דבר. באותם רגעים מתועדת גם ההמולה וקריאות ההמון החרדי מסביב.

באותו הערב הציתו המפגינים החרדים גם כמה פחי אשפה בבירה במחאה על מעצרם של 11 מפגינים במהלך סוף השבוע האחרון.

עוד דריסה תועדה במצלמות

אמש שודר במהדורה המרכזית של חדשות 2 תיעוד מיוחד של אותן הפגנות בו ניתן לראות בבירור את "קרב" הרימונים והנפצים לעיני המצלמות. בתיעוד, שהגיע גם הוא מאתר האינטרנט החרדי "חדשות 24", נראה נהג מונית מבחין במפגינים - מאיץ לעברם עם מכוניתו ופוגע בהם. שניות לאחר מכן הוא נמלט מהמקום. שלושה בני אדם נפצעו קל.

מיד לאחר האירוע מיהרו כוחות ההצלה, בסיוע כוחות הביטחון, להגיע לזירה על מנת לטפל בנפגעים. עדי ראייה במקום סיפרו לחדשות 2 כי חלק מהמפגינים הפריעו להליך פינוי הפצועים.

אך הדרמה לא הסתיימה שם. הצילומים מוכיחים כי מה שאירע ברחובות ירושלים היה לא פחות מקרב של ממש. בעוד הרוחות סוערות והאש מתלהטת, ניתן לראות איך מתוך טנדר משטרתי מושלך רימון הלם. החרדים דואגים להשיב מלחמה שערה - וזורקים נפצים לעבר השוטרים.