השחקנית והדוגמנית אגם רודברג נושמת לרווחה מאז מעצרו של החשוד בהטרדתה ובהטרדת בני משפחתה בחודשים האחרונים, אבל לחשוד, שהודה וטען בפני החוקרים כי נישא לאגם כדת וכדין, צפויה עוד דרך ארוכה. הבוקר הוא הובא לבית המשפט השלום בתל אביב, שם נידונה הבקשה לפרסם את שמו.

החשוד, שעדיין נתון במעצר, צפוי לעבור בדיקה פסיכיאטרית שתעיד בין היתר על מצבו הנפשי בעת ביצוע המעשים לכאורה. עד אז, הוחלט לא לפרסם את שמו כדי לא לפגוע בזכויותיו. בתום הדיון, שנערך בהיעדרו, החליט השופט ציון קפאח להשאיר את הצו על כנו.

"חוות דעת ראשונית בעניינו מצאה כי הוא נמצא במצב פסיכוטי, אך אין בכך כדי לקבוע האם הוא כשיר לעמוד לדין. לשם כך הוא יצטרך לעבור בדיקה פסיכיאטרית מקיפה, ולכן חשוב לשמור על פרטיותו של מרשי. זו הסיבה שהשופט התיר את צו איסור הפרסום על כנו", אמר לחדשות 2 באינטרנט עו"ד גיא עין צבי, שמייצג את החשוד מטעם הסניגוריה הציבורית. "ביום ראשון יוגש ככל הנראה כתב אישום נגדו".

טען בפני החוקרים: "אתם מפרידים בין גבר לאשתו"

בחודשים האחרונים הפכו חייה של השחקנית והדוגמנית אגם רודברג לסיוט לאחר שסבלה מהטרדותיו של מעריץ סודי שביקש להיפגש איתה ללא הרף וטען בפני משפחתה: "אתם מפרידים בין גבר לאשתו, אנחנו נשואים כדין". המשטרה תבקש לשלוח את המטריד להסתכלות.

"הוא נהג לשלוח לי 20 הודעות טקסט ביום ולצלצל ללא הפסקה", סיפרה רודברג. "כשהבנתי שהוא יודע איפה אני גרה, ואיפה גרים הקרובים אלי, זה כבר התחיל להדאיג. כבר התחלתי לחשוש מלהגיע לבד הביתה".

בעקבות תלונה של רודברג, נעצר תושב פתח תקווה כבן 30 ובביתו התגלה מחזה מוזר לא פחות: עשרות תמונות של השחקנית עיטרו את כל קירות הבית כולל קירות חדרי השירותים והאמבטיה. החשוד לא רק שלא הכחיש את מעשיו, אלא אף טען בפני השוטרים כי הוא ואגם נשואים וביקש: "אל תפרידו בינינו".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק