החשד: התעללו בחסרת ישע (צילום: חדשות 2)
החשד: התעללו בחסרת ישע | צילום: חדשות 2

ארבעה אנשי צוות רפואי בבית חולים בצפון נעצרו בחשד שהתעללו בצעירה חסרת ישע המאושפזת במקום. הם נעצרו, לאחר שמשפחתה של הצעירה התלוננה במשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הצעירה, בת 23, מאושפזת מזה תקופה ארוכה בבית חולים בחיפה. משפחתה הגישה אתמול תלונה בתחנת משטרת חיפה, שלפיה ארבעת החשודים התעללו קשות בבת משפחתם. בני המשפחה אף הציגו בפני המשטרה ראיות המעידות על המעשים.

אילוסטרציה (צילום: חדשות 2)
אחד החשודים בבית המשפט | צילום: חדשות 2

מפקד תחנת חיפה נצ"מ אבי אדרי הנחה את קצין אגף החקירות סנ"צ אלי מגן לפתוח מיידית בחקירה, ואתמול נעצרו ארבעת החשודים, שלושה מהם תושבי חיפה והרביעי מקירית אתא. בית משפט השלום בחיפה האריך הבוקר את מעצרם עד יום שני.

הסנגורית: פעלו במסירות לפי הנהלים

אחד החשודים אמר בבית המשפט, לפני הדיון, כי "אני לא אשם במה, סתם מעלילים עליי". הוא טען שבני משפחתה של הצעירה מנסים להשיג פיצויים כבר כמה זמן ולכן האשימו אותו בהתעללות. "כבר כמה חודשים הם מחפשים דרך להשיג פיצויים . היא נפלה בזמן שאני הייתי במשמרת והם האשימו אותי שנתתי לה מכות", טען. "איימו עליי בצעקות אני הזמנתי משטרה והיום אני רואה שאני בצד השני כחשוד. רק עשיתי את העבודה שלי".

אחד העצורים, הבוקר (צילום: חדשות 2)
הסנגורית: ההר יוליד עכבר | צילום: חדשות 2

עו"ד רגינה קוזניץ', המייצגת את החשודים מטעם הסנגוריה הציבורית אמרה כי "החשודים טוענים לחפותם. הם פעלו במסירות, לפי הנהלים. אני בטוחה שבסופו של יום ההר יוליד עכבר והחשדות יתבררו כלא נכונים".