אילוסטרציה (צילום: רויטרס)
אילוסטרציה | צילום: רויטרס

תושב ראשון לציון כבן 32 נעצר אמש (ו') בחשד שהתחזה לאישה המעניקה עיסוי אירוטי וביצע עשרות מעשי "עוקץ" כספיים בגברים שהזמינו ממנו את העיסוי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

החשד התעורר לפני כחודשיים, בעקבות תלונה שהוגשה לתחנת ראשון לציון של המשטרה. המתלונן סיפר לחוקרים שהתקשר לקבל שירות בעקבות מודעה שהציעה עיסוי אירוטי. בצד השני של הקו הייתה אישה שדרשה ממנו להשאיר 800 שקלים בתיבת דואר בעיר אליה הכווינה אותו.

האישה הסבירה ללקוח שעליו להשאיר את הכסף בכתובת אחת, ומשם לנסוע לכתובת אחרת על מנת לקבל את השירות שלשמו שילם. אולם הלקוח גילה שהכתובת השנייה היא כתובת מגוריהם של אזרחים תמימים. כשחזר הלקוח לכתובת הראשונה בכדי לקחת בחזרה את המעטפה שהשאיר, הוא גילה שהכסף כבר לא שם.

מארב משטרתי

לפני כשבוע התקבלה תלונה דומה, ולפיכך החליטו בלשי תחנת ראשון לציון לביים שיחה למספר הטלפון שאליו התקשרו המתלוננים. גם במקרה של השוטרים, ענתה מעבר לקו אישה שהכווינה את הבלשים לכתובת מסוימת בכדי להשאיר סכום של כסף.

הבלשים השאירו את הכסף בתיבת הדואר, אך המתינו בסביבה עד שלפתע הגיע החשוד ולקח את מעטפת הכסף. הבלשים עצרו אותו במקום. בחקירתו הוא הודה בעשרות מקרים שבהם הוא עקץ לקוחות תמימים תוך שהוא מעוות את קולו ונשמע כאישה.

החשוד יובא הערב להארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון לציון.