ל-מ' מחולון נודע בימים האחרונים הנורא מכל: בתה בת השמונה הותקפה מינית כשירדה לשחק בגן הציבורי מתחת לביתה בחולון. היא החלה לברר אצל השכנים אם ראו בסביבה אדם חשוד, ואז התברר לה שבתה אינה היחידה.

חמש ילדות הותקפו באזור בשבועות האחרונים, ובכל יום מתווספת תלונה חדשה. " הוא פשוט השעין אותה על הברז, לא היה אף אחד בגינה, והוא הוריד לה את המכנסיים", מספרת מ'. "הוא נתן לה בוקס מאוד חזק בבטן, משך לה שערות, והדביק לה את הסוכריה שהייתה לה בפה - על השיער", היא מוסיפה.
"כמעט לכל הבנות בשכונה שלנו קרה משהו", אומרות הבנות שהותקפו. "אנחנו מפחדות מאוד".

במשטרה קוראים לנהוג ביתר עירנות באזור, ויידעו את הבנות לדווח על כל אדם שנראה חשוד, אפילו אם הוא אינו קשור לשכונה. בידי המשטרה יש גם קלסתרון של עבריין המין: הילדות תיארו אותו כצעיר ממוצא אתיופי בגובה 1.60 מטרים.

החשוד שנעצר - שוחרר

בסוף השבוע נעצר חשוד ראשון בפרשה, אך לאחר שסיפק אליבי - שוחרר. בבתי המותקפות דואגים מאוד שהמקרים יישנו. "מאותו היום הילדה לא מוכנה להישאר בבית", אומרת מ'. "יש לבת שלי סיוטים, והיא קמה בלילה מתוך שינה".

במשטרה סורקים בימים אלו את הרחובות בשכונה בה הותקפו הילדות בניסיון למצוא עבריין מין אחד, שהופך את החיים של שכונה שלמה לסיוט. הבנות שבות ומדגישות: "עד שלא יעצרו את האיש הזה - לא נוכל לשוב לשחק בגן הציבורי".