תעלומה בגרמניה: צעירה ערביה-ישראלית בת 26 נמצאה שלשום ללא רוח חיים במעונות סמוך לאוניברסיטת גטינגן במרכז המדינה. לחדשות 2 נודע כי ההערכה הראשונית של המשטרה המקומית היא שהצעירה נרצחה על רקע לאומני.

במשך שלושה ימים ניסתה משפחתה של הצעירה, סועאד חמזה, ליצור עמה קשה. חמזה למדה בשש השנים האחרונות רפואה באוניברסיטה בגרמניה, אך בימים האחרונים אבד עמה הקשר. המשפחה פנתה לחברותיה של הצעירה, ואלו פנו להנהלת המעונות בבקשה לנסות וליצור עמה קשר.

משפחה מוכרת בכפר כנא

החדשות הרעות הגיעו לאחר שאנשי המנהלה של המעונות פרצו את דלת חדרה של הצעירה הישראלית, ומצאו אותה מוטלת ללא רוח חיים, כשסימני אלימות קשים על גופה. לחדשות 2 באינטרנט נודע כי מחקירה ראשונית של גורמי משטרה בגרמניה, עולה החשד כי הרקע למותה - הוא לאומני, וכי החשוד במעשה, תושב אחת ממדינות ערב השכנות לישראל, מוכר למשטרה.

משפחתה של הנרצחת היא משפחה מוכרת ומכובדת בכפר כנא. דודה של הצעירה היה חבר במועצה המקומית, וגם אביה מוכר. אמה של הצעירה יהודיה - ובמשטרה הגרמנית חושדים כי זו הסיבה בגינה היא נרצחה. הוריה של חמזה טסו הלילה לגרמניה על מנת לבדוק את התנהלות החקירה ולסדר את ענייני הבאת הגופה ארצה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק