פרשת "הגופות המבותרות", כך נראה, מתקרבת לסיומה ובפרקליטות מעריכים שכתב אישום יוגש נגד אלי פחימה בעשרת הימים הקרובים. בית משפט השלום ברמלה האריך היום בעשרה ימים את מעצרו של פחימה, זאת באישור מיוחד של היועץ המשפטי לממשלה.

לדברי החוקרים, התיק הזה מבוסס באופן מיוחד על עשרות בדיקות שערכו חוקרי המחלקה לזיהוי פלילי. ממצאי החקירה מחזקים את החשד שאלי פחימה הוא זה שרצח וביתר את גופותיהן של ביאטריס ודניס רודוב.

היום הוסר צו איסור הפרסום האחרון בפרשה הזו, וכעת מותר לספר על ניסיונותיו של פחימה לטשטש את הראיות. מלבד ביתור הגופות ופיזור חלקי הגופה באתרים שונים, פחימה ניסה להסתיר את כתמי הדם בדירה שבה גר.

פחימה עדיין מכחיש

חוקרים שהגיעו לדירה, גילו שפחימה סייד את הקירות בדירה זמן קצר אחרי הרצח. כשהחוקרים קילפו את הצבע הטרי במספר חדרים, הם מצאו כתמי דם על הקירות. אם המשטרה תצליח להוכיח שהרצח בוצע בדירה הזו, הרי שלא תישאר לו שום אפשרות להכחיש את המעשים המיוחסים לו.

פחימה מצדו ממשיך לדבוק בגרסתו, לפיה הוא שהה בדירה הזו כל העת, אך לטענתו לא הוא רצח את הנשים והרצח לא בוצע בדירה זו. המשטרה שלחה מספר מדובבים לתא המעצר של פחימה, בניסיון לשמוע ממנו גרסה אחרת, אך הוא ממשיך לטעון שלא הוא ביצע את הרצח.

עוד בנושא:

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

גופה מבותרת נמצאה בנחל אלכסנדר

גופת אישה נמצאה בפח אשפה בר"ג

האם מדובר ברוצח סדרתי שפועל במדינה?

הערכה: יש קשר בין שתיים מהגופות