"אני לא מקנא באף אחד בשנת 2008 שמעלילים עליו משהו מיני - זה אבוד מראש" – את דברי הייאוש האלה אומר השחקן חנן גולדבלט, שהיום נגזרו עליו שבע שנות מאסר בפועל בגין אונס ומעשים מגונים. הראיון המלא עם גולדבלט ישודר ביום שישי בתכנית "אולפן שישי" ב-20:00.

גולדבלט הסביר מדוע, לדעתו, מילה של מתלוננת בתקיפה מינית חזקה מזו של התוקף, לכאורה.
"אם המתלוננת זוכרת (את מה שקרה) - זה טוב מאוד כי זו טראומה, אם היא לא זוכרת זו טראומה כי היא לא זוכרת", אמר. "מה שלא יהיה זה לטובתה. ואם היא מזילה דמעה על הדוכן - אז זה חבל על הזמן".

גולדבלט חזר על גרסתו כי לא ביצע אונס. "לא אנסתי אף אחת, לא עשיתי שום דבר רע, בטח לא במתכוון", אמר. "בהחלט יכול להיות שפגעתי בבחורה בהתנהגות בוטה או אחרת. אני בשוק מהכרעת הדין".

השחקן הועבר הלילה לבית המעצר באבו כביר, משם יועבר לכלא, שם יישב עם עברייני מין אחרים.

בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר תשע שנות מאסר, מתוכן שבע בפועל ושנתיים על תנאי, על השחקן המפורסם שהורשע בביצוע שני מעשי אונס, מעשה סדום, ומעשים מגונים בנשים שהיו תלמידותיו למשחק. בנוסף קבע בית המשפט פיצוי שישלם גולדבלט לשתי המתלוננות בגובה 25 אלף שקל לכל אחת. עורכי דינו הודיעו כי יערערו על העונש.

"אני באמת אשמח אם תניחו לי לנפשי - זה יהיה מאוד נחמד מצדכם", אמר גולדבלט בבית המשפט, לפני ששמע את גזר הדין. חברו, השחקן אושיק לוי, לא היה מרוצה מגזר הדין. "יש המון סימני שאלה, אבל השופטים פסקו כך", אמר. "זה לא קל, זה יום קשה".

אחת מהמתלוננות נגד גולדבלט הביעה שביעות רצון מגזן הדין. "היה לי חשוב שבית המשפט אמר שהוא אשם", אמרה בבית המשפט. "אני רוצה להגיד לבנות שמפחדות להתלונן שאסור לחלל את הנשמה שלנו".