התמונה שעוררה סערה. התיק נפתח מחדש (צילום: אתר YNET)
האחות הצטלמה עם פגה בכיס | צילום: אתר YNET

התיק נפתח מחדש: שלוש האחיות שעמדו מאחורי התמונה מעוררת המחלוקת בה נראית פגה מוחזקת בכיס חולצה, נחקרו הבוקר בתחנת משטרת חיפה - בחשד להתעללות.

הפרשה החלה לפני כשלוש שנים וחצי, אז נחשפה התמונה בה נראית אחות מבית החולים "בני ציון" בחיפה מחזיקה פגה בכיס חולצתה. לאחר שהאחות עמדה יחד עם שתי עמיתותיה לדין משמעתי, הוחלט לשלול את רישיונן למשך שבוע - אך מתברר שכעת התיק נפתח מחדש.

למשטרה הוגשה לאחרונה תלונה פלילית נגד האחיות בגין התעללות, ובעקבותיה הן זומנו היום לתחנת המשטרה להעניק עדות. יש לציין כי בעבר הוגשה תביעה אזרחית נגד האחיות בגובה מיליונים, שנדחתה.

"אין כאן אפילו קשר קטן להתעללות"

עורך הדין עופר בר טל, המייצג את האחיות, אמר לחדשות 2 באינטרנט בתגובה כי "אני לא מבין את המשטרה שחוקרת בכלל, כאשר כולנו כל היום עוטפים את הלידים שלנו ברקמות בד. מדובר בפגה שהיתה יום לפני שחרור, הכניסו אותה לכיס עם חלוק אחות שהוא מחוטה".

"אני לא מבין איך המשטרה פותחת חקירה להתעללות, כשאין כאן אפילו קשר קטן להתעללות", הדגיש עו"ד בר טל. "אנחנו ממתינים לחקירת המשטרה ובטוחים שהיא תסגור את התיק. אם יש שלוש נשים ששומרות על ילדים יותר מהן ומטפלות בילדים יותר מהן, אני לא מכיר כאלה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק