את הקטטות מהסוג שמופיע בסרטון שלפניכם נהוג לכנות בעגה המשפטית קטטה על רקע רומנטי, למרות שהמרחק בין רומנטיקה למה שנראה בתמונות הוא עצום. תיעוד מצלמות אבטחה שהוצבו בקיוסק בנתניה מציגות אדם המקורב לארגון הפשיעה של ריקו שיראזי, שמטיל את אימתו על הצעירים בנתניה.

מצלמות האבטחה תיעדו כיצד הוא נכנס לקיוסק ופתח בוויכוח עם המוכר. חקירת המשטרה העלתה שהוא הגיע לקיוסק לאחר שבת זוגו התלוננה שהמוכר הכה אותה. הסיפור החל לפני עשרה ימים מחוץ לקיוסק בנתניה שנקרא למרבה האירוניה "פיצוצית פצצות" לאחר שריב בין שתי צעירות התפתח לתגרה.

המוכר בקיוסק ניסה להפריד בין השתיים - מעשה שלא מוצא חן בעיני בן הזוג של אחת מהן שהגיע לקיוסק. כשהמוכר הרגיש שהאווירה מתחממת הוא פתח את המגירה שליד הקופה, הוציא מברג חד, החל לדקור את הצעיר שוב ושוב, עד שהנדקר הצליח להימלט מהמקום. לאחר מכן עובדי הקיוסק תועדו גם בניסיונם להעלים ראיות. הצעיר שנדקר התלונן במשטרה והמוכר נעצר.

"הלקוח שלי עבד בסך הכל במשמרת", אמר לחדשות 2 עו"ד מירון רוזנטל שמייצג את העובד בקיוסק. "הנאשם הנוסף נכנס לפיצוציה, איים גידף ורצה לפגוע - אמנם מילולית, אבל הוא התקרב אליו, הוא חש מאוד מאוים".

רק במזל האירוע הזה נגמר בפציעות קלות. המוכר הואשם בפציעה בנסיבות מחמירות באירוע שהתחיל בקיוסק - אבל בקלות יכול היה להיגמר בבית העלמין.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק