חשד לרצח ברמת גן: גבר בן 34, נרצח היום בדקירות ברחוב ארלוזורוב בעיר. צוות של מגן דוד אדום שהוזעק למקום ניסה לבצע בו פעולות החייאה, ולייצב את מצבו, אך הוא מת מפצעיו זמן קצר לאחר מכן.

עדי ראייה דיווחו כי במהלך ויכוח בין המנוח ובין החשוד במעשה שלף התוקף חפץ חד, ודקר את הקורבן בפלג גופו העליון. "לפני שהוא התמוטט הוא הצליח לרוץ מספר מטרים ואז נפל לרצפה", העידו מספר אנשים בזירה. "לאחר מכן הוא ניסה אפילו להתנגד לצוות הרפואי שטיפל בו".

הכו ללא סיבה. אילוסטרציה
שוטרים סמוך לבית העסק | צילום: גלעד שלמור, חדשות 2

מזר מיכל שמחון, הפרמדיקית שהגיעה לזירה, סיפרה כי הפצוע סבל מדקירות בחזהו, בגבו ואף בגפיו התחתונות. "הוא סבל מאי שקט, בגלל היעדר חמצן", הסבירה. לאחר טיפול ראשוני במקום הועבר האיש לבית החולים איכילוב בתל אביב במצב אנוש, אך נפטר טרם הגעתו לחדר המיון.

עמד להיות אבא לתאומים

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי הרקע למעשה הוא סכסוך, בשל חוב כספי הנאמד בכמה מאות שקלים. "זהות הדוקר ידועה וסריקות נעשות על מנת ללכוד אותו בהקדם האפשרי", סיפר מפקד מרחב דן, נצ"מ דוד ביטון. במקביל בודקים במשטרה האם מדובר בעובד לשעבר בעסק למדפסות בעיר, אשר ביקש לנקום במעסיקו לשעבר.

דקירה באמת גן
זירת הרצח היום בר"ג | צילום: גלעד שלמור, חדשות 2

שכניו של הקורבן התקשו לעכל את הבשורה המרה, וסיפרו כי מדובר באדם חיובי ונחמד. עו"ד אבשלום ז'אן, שמשרדו סמוך לזירת הרצח, ציין כי המנוח השאיר אחריו שני ילדים, ואף ציפה לתאומים. "מדובר באיש שעובד מצאת החמה עד כלות הנשמה", סיכם בטון עצוב.

רעייתו ובני משפחתו של הנרצח עדיין נמצאים בבית החולים איכילוב, ומתקשים לעכל את הבשורה הקשה. שני ילדיו הועברו בינתיים לאחותו של אשתו.

בהכנת הידיעה השתתפו גלעד שלמור, דנה סומברג וברהנו טגניה

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק