חוף בוגרשוב, לא ברשימת החופים הנקיים
מעשים מגונים בחוף ת"א. אילוסטרציה | צילום: AP

שבת בצהריים, חוף ירושלים בתל אביב, מאות אזרחים מבלים בים, כשלפתע מחרידות את השלווה צרחות מתוך המים. אחד המצילים נכנס למים יחד עם שוטר ופקח, והם יוצאים כשבידיהם גבר כבן 30, נתין זר מאריתראה, שעל פי החשד תקף מינית נערה בת 14 וילדה בת 8.

שוב חשד לאירוע תקיפה על רקע מיני של אזרח זר בתל אביב: במהלך השבת, סמוך לשעה 14:30, הוזעקו כוחות משטרה לחוף ירושלים בתל אביב, בעקבות דיווחים על תקיפה של נערה שבילתה במקום. בחקירה הראשונית עלה החשד כי נתין זר מאריתריאה ביצע מעשה מגונה בנערה בזמן ששחתה בתוך המים.

על פי העדויות מהמקום, החשוד נכנס למים והחל לשלוח ידיים לעבר איבריה המוצנעים של בת ה-14, ואף הכניס את ראשה בכוח לתוך המים. הנערה החלה לצרוח בבהלה, ולבקש עזרה מרוחצים שהיו במקום.

טל פילטוב, אחראי מצילים בחופי ת"א, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "המציל הבחין בנעשה כאשר בת ה-14 יצאה ממים וניגשה לתחנת הפיקוח להתלונן. שוטר שהיה בתחנת ההצלה שאל אותה אם היא יכולה לאתר את החשוד".

"באמצעות המשקפת הם הצליחו לראות אותו, בעודו במים, כשהוא מטריד ילדה נוספת, כבת 8, שהוריה נמצאו על החוף מחוץ למים. ככל הנראה הוא ניסה לגעת באיבריה האינטימיים", הוסיף אחראי המצילים. "השוטר, יחד עם מציל ופקח, ירדו מהתחנה ורצו אל החשוד, הוציאו אותו מהמים בכוח ועצרו אותו". 

החשוד נעצר ונלקח לחקירה בתחנת המשטרה. במהלך היום הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

בחור אריתראי
אריתראי נעצר בחוף הים. אילוסטרציה | צילום: רויטרס

בחודש שעבר: אישה הותקפה בביתה על ידי אריתראי

רק ביום שלישי שעבר, התלוננה אישה כבת 50 במשטרת לב תל אביב על כך שבתחילת החודש הותקפה על ידי אזרח אריתריאה. על פי החשד, ב-3 במאי, נכנס החשוד לפנות בוקר לביתה שברחוב אלנבי בתל אביב וניסה לאנוס אותה. לדבריה, הוא תקף אותה באלימות, הכה אותה בחוזקה ואז עזב את המקום. עם קבלת התלונה נפתחה חקירה במשטרה.

לאחר התקיפה היא פינתה את עצמה לבית החולים שם טופלה וכן פונתה למוקד לנפגעות אונס. האישה סיפרה כי צעקותיה הן אלו שהבריחו אותו מהמקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק