"אני מאמין בחפותי, מקווה לסיום מהיר של הפרשה": הבוקר פורסם כי אייל גולן הוא הזמר המפורסם המעורב בפרשת הקטינות, ובהודעה שהוציא היום (ד') הזמר הוא הגיב לפרשה שנחשפה לראשונה בחדשות 2 בשבוע שעבר. בהחלטה משותפת של הזכיינית "קשת" ושל גולן הוחלט כי הוא יפסיק לשפוט בתכנית "הכוכב הבא", עד להודעה חדשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"לאור החקירה של משטרת ישראל בנושא רגיש, החלטתי להשעות את השתתפותי בתכנית 'הכוכב הבא' כשופט", מסר הבוקר גולן לקשת. "אני מאמין בחפותי וכולי תקווה כי כך יוכח במהרה. אני סומך על משטרת ישראל, שתברר את החשדות נגדי במהרה ותביא לסיום הפרשה".

אין תמונה
גולן בכותל, אמש

השבוע המשיך גולן בעיסוקיו כאשר הופיע כרגיל, וגם המשיך לשמש כשופט בתוכנית "הכוכב הבא". היום, כאמור, החליט להשעות את עצמו מהתוכנית עד לסיום החקירה בעניינו. אתמול ביקר גולן בכותל המערבי וכתב בעמוד הפייסבוק שלו: "מלך מלכי המלכים, תודה על חיים, על אושר, על בכי, על צחוק, גם כשקשה לפעמים, גם אז אלוקים אתה לעולם לא רחוק".

ביום חמישי האחרון, יום לאחר התפוצצות הפרשה, הגיב גולן לראשונה באופן פומבי לחשדות במהלך הופעה במועדון "האומן 17" בתל אביב: "היה לי יום קשה, אני מקווה שבתוך כמה ימים הפרטים יתבררו. המוזיקה מנצחת הכול". בהמשך ההופעה אף התבדח הזמר עם צעירה שנכחה בקהל ושרצתה להצטלם עמו, ושאל אותה בת כמה היא.

גולן בהופעה, בשבוע שעבר
גולן בהופעה, בשבוע שעבר | צילום: חדשות 2

גולן אף התייחס בעמוד הפייסבוק שלו לפרשה מיד עם פרסומה וכתב: "לכל מעריציי ולאנשים שאוהבים אותי. אני רואה את רצח האופי שעושים לי. הכול בסדר אצלי ברוך ה'. אני עובד, מופיע ומבלה. אוהב את כולכם ובעזרת ה' נתראה רק בשמחות ובהופעות".