לילה של אלימות ברחובות, למצולמים אין קשר לנאמר (צילום: חדשות 2)
באו להנמיך את המוזיקה - וחטפו מכות. צילום ארכיון | צילום: חדשות 2

מסיבה גדולה, מוזיקה רועשת, הרבה אלכוהול ושוטרים שהותקפו - חגיגת יום הולדת בנתניה הסתיימה אמש בארבעה שוטרים פצועים, בארבעה עצורים ובהרבה עוגמת נפש.  

הכל החל לאחר ששוטרי סיור במשטרת נתניה קיבלו דיווח על מוזיקה חזקה בשיכון ותיקים בעיר, שהפריעה את מנוחת השכנים. השוטרים שיצאו לחפש את מקור הרעש, גילו במרחק של כמה ק"מ מסיבת יום הולדת בגן ציבורי בה חגגו כ-40 איש, רובם בני משפחה אחת. החוגגים רקדו, שתו ונהנו.  

"המקום היה נראה ערוך ומוכן למסיבה", סיפר רפ"ק גיל אלימלך, קצין הסיור שפיקד על האירוע. "הם הביאו גנרטור, מערכת הגברה, תאורה, מוזיקה ואפילו סינטיסייזר שניגן". קצין המשטרה הוסיף כי השוטרים פנו לחוגגים וביקשו מהם להנמיך את עוצמת הרעש. בשלב ראשון החוגגים הסכימו לבקשת השוטרים, אך לאחר זמן קצר התקבלה קריאה נוספת על כך שהמוזיקה שוב הוגברה.

המשטרה: "אין ספק שהאלכוהול עשה את זה"

השוטרים הוזעקו למקום פעמים נוספות בעקבות תלונות רבות על עוצמת הרעש. בפעם השלישית חזרו השוטרים למקום במטרה לסכל את המטרד. "הגענו למקום והתעקשנו שינמיכו את המוזיקה, אך הם לא הסכימו להיענות לבקשתו. נוסף על כך, הם החלו לתקוף אותנו", סיפר קצין המשטרה שהיה במקום.

במשטרה מדווחים כי במהלך התקיפה נקרעה חולצתו של אחד השוטרים ושלושה שוטרים נוספים נזקקו לטיפול רפואי. ארבעה מהבליינים נאלצו להפסיק לחגוג לאחר שנעצרו בחשד למעורבות בתקיפה, בהם אב, בתו ובן זוגה בשנות ה-30 לחייו. "אין ספק שהאלכוהול עשה את זה", סיכם רפ"ק אלימלך, "הם היו שיכורים, וככל הנראה זו הסיבה שכוח השיטור הותקף".